Znaleziono 6 wyników
- ndz lip 26, 2009 1:44 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: nieszczęsny podłokietnik w xlt
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 17453
Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt
Podłączę się pod temat, dzisiaj złamał się podłokietnik do XLT
. Mogę prosić o cenę (+ koszty przesyłki)?
- czw mar 05, 2009 10:02 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Bounty Hunter instrukcja
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3418
Re: Bounty Hunter instrukcja
Nasza łaskawość w tej kwestji jest nieubłagana .... ale wystarczy 15 zeta dla Proscana
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=177
- ndz paź 12, 2008 11:51 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Słuchawki whites
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3579
Re: Słuchawki whites
Omomierz posiadam. Niestety jako że elektronik ze mnie jak z koziej dupy trąba to nie pomyślałem o tym wcześniej . Próbowałem rozebrać stary wtyk aby na własne oczy się przekonać który kolor gdzie jest podłączony. Nie dało się tego tak sprawdzić, omomierz też już do niczego się nie przyda ...
- sob paź 11, 2008 5:26 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Słuchawki whites
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3579
Słuchawki whites
Witam
Ułamał mi się kabel przy jacku, kupiłem nowy jack, odciałem ułamaną część kabla i ... niestety nie wiem, który kabelek gdzie przylutować
. Czy mógłby mi to ktoś łopatologicznie wytłumaczyć?
Pozdrawiam Marek
Ułamał mi się kabel przy jacku, kupiłem nowy jack, odciałem ułamaną część kabla i ... niestety nie wiem, który kabelek gdzie przylutować
. Czy mógłby mi to ktoś łopatologicznie wytłumaczyć?
Pozdrawiam Marek
- pn cze 02, 2008 9:20 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Spust do white's XLT
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4514
Re: Spust do white's XLT
Lutownice mam, psługiwać się nią też potrafie. A co do otwarcia puszki to pomalutku, delikatnie, mysle że sobie jakoś poradze. Jeszcze raz wielkie dzieki
- pn cze 02, 2008 8:04 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Spust do white's XLT
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4514
Spust do white's XLT
Witam
Potrzebuję nowy spust do wykrywacz White's XLT E-SEries. ten który jest w tej chwili został wyłamany, wstyd się przyznać w jaki sposób
Jaki jest koszt takiego spustu? Wymienić to chyba wymienił bym go sam (chyba że uważa Pan inaczej).
Pozdrawiam Don Joker
Potrzebuję nowy spust do wykrywacz White's XLT E-SEries. ten który jest w tej chwili został wyłamany, wstyd się przyznać w jaki sposób
Jaki jest koszt takiego spustu? Wymienić to chyba wymienił bym go sam (chyba że uważa Pan inaczej).
Pozdrawiam Don Joker