Znaleziono 6 wyników

autor: Don Joker
ndz lip 26, 2009 1:44 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: nieszczęsny podłokietnik w xlt
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 17453

Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt

Podłączę się pod temat, dzisiaj złamał się podłokietnik do XLT :cry: . Mogę prosić o cenę (+ koszty przesyłki)?
autor: Don Joker
czw mar 05, 2009 10:02 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Bounty Hunter instrukcja
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3418

Re: Bounty Hunter instrukcja

Nasza łaskawość w tej kwestji jest nieubłagana .... ale wystarczy 15 zeta dla Proscana ;) http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=177
autor: Don Joker
ndz paź 12, 2008 11:51 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Słuchawki whites
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3579

Re: Słuchawki whites

Omomierz posiadam. Niestety jako że elektronik ze mnie jak z koziej dupy trąba to nie pomyślałem o tym wcześniej . Próbowałem rozebrać stary wtyk aby na własne oczy się przekonać który kolor gdzie jest podłączony. Nie dało się tego tak sprawdzić, omomierz też już do niczego się nie przyda ...
autor: Don Joker
sob paź 11, 2008 5:26 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Słuchawki whites
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3579

Słuchawki whites

Witam

Ułamał mi się kabel przy jacku, kupiłem nowy jack, odciałem ułamaną część kabla i ... niestety nie wiem, który kabelek gdzie przylutować #-o . Czy mógłby mi to ktoś łopatologicznie wytłumaczyć?

Pozdrawiam Marek
autor: Don Joker
pn cze 02, 2008 9:20 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Spust do white's XLT
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4514

Re: Spust do white's XLT

Lutownice mam, psługiwać się nią też potrafie. A co do otwarcia puszki to pomalutku, delikatnie, mysle że sobie jakoś poradze. Jeszcze raz wielkie dzieki
autor: Don Joker
pn cze 02, 2008 8:04 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Spust do white's XLT
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4514

Spust do white's XLT

Witam
Potrzebuję nowy spust do wykrywacz White's XLT E-SEries. ten który jest w tej chwili został wyłamany, wstyd się przyznać w jaki sposób :oops:
Jaki jest koszt takiego spustu? Wymienić to chyba wymienił bym go sam (chyba że uważa Pan inaczej).
Pozdrawiam Don Joker