Znaleziono 1 wynik

autor: Isajev
czw cze 05, 2008 8:59 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Xterra 50
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6901

Re: Xterra 50

mam kłopot z dostarajaniem do gruntu, nie bardzo rozumiem jak to ma wyglądać...
- czy jak szukam kolorów mogę dostroić na gruncie zaśmieconym żelaźniakami czy muszę szukać czystego miejsca?
- jaką czułość ustawić przy dostrajaniu?