
Znaleziono 5 wyników
- pn lut 06, 2012 9:17 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Czermno
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 46762
Re: Czermno
Sms-ki poleciały. Gratulacje 

- wt lut 22, 2011 9:39 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
- Odpowiedzi: 227
- Odsłony: 847555
Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Super
W końcu jakieś światełko w tunelu.
Można wiedzieć co to będzie? Czy to tajemnica?
W końcu jakieś światełko w tunelu.
Można wiedzieć co to będzie? Czy to tajemnica?
- wt lut 22, 2011 9:16 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
- Odpowiedzi: 227
- Odsłony: 847555
Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Witam!
Czy coś Proscanie wiadomo w sprawie druku następnych testów sprzętu w Odkrywcy? (lub udostępnianiu ich w inny sposób)
Pozdrawiam Mikey44
Czy coś Proscanie wiadomo w sprawie druku następnych testów sprzętu w Odkrywcy? (lub udostępnianiu ich w inny sposób)
Pozdrawiam Mikey44
- pn paź 25, 2010 7:52 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Rutus Argo
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 19025
Re: Rutus Argo
Fajnie że się w końcu udało, a teraz czekamy na testy.
pozdrawiam
pozdrawiam
- pn paź 25, 2010 7:33 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Rutus Argo
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 19025
Re: Rutus Argo
A jeżeli chodzi o konstrukcję mechaniczną i wyświetlacz czy coś się zmieniło?
