Znaleziono 12 wyników

autor: Stirlitz
pt lis 21, 2008 8:16 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Fisher rurka
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3675

Fisher rurka

Potrzebuję aluminiowej rurki, ostatniego członu łączącego cewkę z resztą wykrywacza do Fishera CoinStrike'a.
autor: Stirlitz
pt wrz 01, 2006 9:11 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Xterra 50
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6900

jest COś...nie, to zardzewiały gwoździk...

Mój wykrywacz podaje sygnał o wartości maksymalnej (45), po czym po dokopaniu się do przedmiotu okazuje się, że jest to zwykły żelaźniak (-6).
Teraz jak coś znajdę i mam wyższe wskazania przełączam sie na tryb all metal, jeżeli się okazuje, że to żelaźniak to odpuszczam kopanie.

Coś mam źle ...
autor: Stirlitz
czw sie 10, 2006 11:35 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Xterra 50
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6900

dziekuję

super
dzisiaj idę sprawdzać wszystko w praktyce :P

bardzo dziekuje za odpowiedź
autor: Stirlitz
czw sie 10, 2006 10:02 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Xterra 50
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6900

wiele pytań

stabilny?
jak objawia sie niestabilność?
czasami np wskazania wynoszą 45 (czyli max), a po odkopaniu okazuje się, że to był kawałek strasznie zardzewaiałego żelaza, po wydobyciu tego "skarbu na powierzchnię" wykrywacz wskazuje -3 lub -6. To jest niestabilność?



dostrajanie do gruntu, co ono ...
autor: Stirlitz
śr sie 09, 2006 11:09 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Xterra 50
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6900

Xterra 50

jak ustawić x terrę na monety?

czy monet szukać na funkcji all metal czy raczej z dyskryminacją?
jak się ma ustawienie czułości wykrywacza w lesie oraz na plaży (jakie ustawienia bedą optymalne dla tych dwóch terenów) ? :-s

zamotałem trochę....

pozdrawiam
autor: Stirlitz
czw maja 18, 2006 10:16 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: duży mały problem
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 4105

duży mały problem

kochani pomóżcie!!

mam coś takiego jak na linku poniżej:
m

automax precision v4 .... pinpointer
kapitalna sprawa i polecam wszystkim
ale ostatnio w werwie poszukiwań go złamałem i podczas żałosnej próby naprawy oderwały się kabelki w środku i teraz nie wiem w które miejsce mam je ...
autor: Stirlitz
wt mar 21, 2006 3:34 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Darz Dół
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 7023

Re: Darz Dół

witam
na co zwrócić uwagę przy zakupie słuchawek?
jeżeli chodzi o parametry to jakie w przypadku xterry 50?

pozdrawiam
autor: Stirlitz
pn mar 20, 2006 3:04 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Darz Dół
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 7023

Re: Darz Dół

witam
dwa szybkie pytania...
gdzie dostanę instrukcję obsługi do xterry 50?
gdzie kupię słuchawki do minelaba?
:D
pozdrawiam
autor: Stirlitz
śr mar 01, 2006 9:47 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Darz Dół
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 7023

Re: Darz Dół

:D

to się nazywa profesjonalna odpowiedź
jak tylko dostanę sprzęt to się odezwę jak się nim szuka.. 8)

dziękuję i pozdrawiam
autor: Stirlitz
śr mar 01, 2006 8:36 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Darz Dół
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 7023

Re: Darz Dół

nudzę...wiem i przepraszam...

x terra 30 czy GTAx 550 i dlaczego?
autor: Stirlitz
śr mar 01, 2006 5:56 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Darz Dół
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 7023

Re: Darz Dół

a czy mógłby mi ktoś doradzić coś z poza tych modeli które podałem ale coś czym powinienem się zainteresować...

pozdrawiam
autor: Stirlitz
pn lut 27, 2006 9:47 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Darz Dół
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 7023

Darz Dół

Witam wszystkich.

Moja przygoda z wykrywaczami dopiero się zaczyna i będę potrzebował czasami kilku porad od Was...proszę o wyrozumiałość i cierpliwość

Poczytałem sobie na forum wiele wątków i rozglądam się za wykrywaczem w cenach 1300 - 1800 zł.
Z tego co odnalazłem mam do wyboru takie oto ...