Znaleziono 12 wyników
- pt lis 21, 2008 8:16 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Fisher rurka
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3675
Fisher rurka
Potrzebuję aluminiowej rurki, ostatniego członu łączącego cewkę z resztą wykrywacza do Fishera CoinStrike'a.
- pt wrz 01, 2006 9:11 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Xterra 50
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 6900
jest COś...nie, to zardzewiały gwoździk...
Mój wykrywacz podaje sygnał o wartości maksymalnej (45), po czym po dokopaniu się do przedmiotu okazuje się, że jest to zwykły żelaźniak (-6).
Teraz jak coś znajdę i mam wyższe wskazania przełączam sie na tryb all metal, jeżeli się okazuje, że to żelaźniak to odpuszczam kopanie.
Coś mam źle ...
Teraz jak coś znajdę i mam wyższe wskazania przełączam sie na tryb all metal, jeżeli się okazuje, że to żelaźniak to odpuszczam kopanie.
Coś mam źle ...
- czw sie 10, 2006 11:35 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Xterra 50
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 6900
dziekuję
super
dzisiaj idę sprawdzać wszystko w praktyce
bardzo dziekuje za odpowiedź
dzisiaj idę sprawdzać wszystko w praktyce
bardzo dziekuje za odpowiedź
- czw sie 10, 2006 10:02 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Xterra 50
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 6900
wiele pytań
stabilny?
jak objawia sie niestabilność?
czasami np wskazania wynoszą 45 (czyli max), a po odkopaniu okazuje się, że to był kawałek strasznie zardzewaiałego żelaza, po wydobyciu tego "skarbu na powierzchnię" wykrywacz wskazuje -3 lub -6. To jest niestabilność?
dostrajanie do gruntu, co ono ...
jak objawia sie niestabilność?
czasami np wskazania wynoszą 45 (czyli max), a po odkopaniu okazuje się, że to był kawałek strasznie zardzewaiałego żelaza, po wydobyciu tego "skarbu na powierzchnię" wykrywacz wskazuje -3 lub -6. To jest niestabilność?
dostrajanie do gruntu, co ono ...
- śr sie 09, 2006 11:09 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Xterra 50
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 6900
Xterra 50
jak ustawić x terrę na monety?
czy monet szukać na funkcji all metal czy raczej z dyskryminacją?
jak się ma ustawienie czułości wykrywacza w lesie oraz na plaży (jakie ustawienia bedą optymalne dla tych dwóch terenów) ?
zamotałem trochę....
pozdrawiam
czy monet szukać na funkcji all metal czy raczej z dyskryminacją?
jak się ma ustawienie czułości wykrywacza w lesie oraz na plaży (jakie ustawienia bedą optymalne dla tych dwóch terenów) ?
zamotałem trochę....
pozdrawiam
- czw maja 18, 2006 10:16 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: duży mały problem
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 4105
duży mały problem
kochani pomóżcie!!
mam coś takiego jak na linku poniżej:
m
automax precision v4 .... pinpointer
kapitalna sprawa i polecam wszystkim
ale ostatnio w werwie poszukiwań go złamałem i podczas żałosnej próby naprawy oderwały się kabelki w środku i teraz nie wiem w które miejsce mam je ...
mam coś takiego jak na linku poniżej:
m
automax precision v4 .... pinpointer
kapitalna sprawa i polecam wszystkim
ale ostatnio w werwie poszukiwań go złamałem i podczas żałosnej próby naprawy oderwały się kabelki w środku i teraz nie wiem w które miejsce mam je ...
- wt mar 21, 2006 3:34 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Darz Dół
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 7023
Re: Darz Dół
witam
na co zwrócić uwagę przy zakupie słuchawek?
jeżeli chodzi o parametry to jakie w przypadku xterry 50?
pozdrawiam
na co zwrócić uwagę przy zakupie słuchawek?
jeżeli chodzi o parametry to jakie w przypadku xterry 50?
pozdrawiam
- pn mar 20, 2006 3:04 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Darz Dół
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 7023
Re: Darz Dół
witam
dwa szybkie pytania...
gdzie dostanę instrukcję obsługi do xterry 50?
gdzie kupię słuchawki do minelaba?
pozdrawiam
dwa szybkie pytania...
gdzie dostanę instrukcję obsługi do xterry 50?
gdzie kupię słuchawki do minelaba?
pozdrawiam
- śr mar 01, 2006 9:47 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Darz Dół
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 7023
Re: Darz Dół
to się nazywa profesjonalna odpowiedź
jak tylko dostanę sprzęt to się odezwę jak się nim szuka..
dziękuję i pozdrawiam
- śr mar 01, 2006 8:36 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Darz Dół
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 7023
Re: Darz Dół
nudzę...wiem i przepraszam...
x terra 30 czy GTAx 550 i dlaczego?
x terra 30 czy GTAx 550 i dlaczego?
- śr mar 01, 2006 5:56 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Darz Dół
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 7023
Re: Darz Dół
a czy mógłby mi ktoś doradzić coś z poza tych modeli które podałem ale coś czym powinienem się zainteresować...
pozdrawiam
pozdrawiam
- pn lut 27, 2006 9:47 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Darz Dół
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 7023
Darz Dół
Witam wszystkich.
Moja przygoda z wykrywaczami dopiero się zaczyna i będę potrzebował czasami kilku porad od Was...proszę o wyrozumiałość i cierpliwość
Poczytałem sobie na forum wiele wątków i rozglądam się za wykrywaczem w cenach 1300 - 1800 zł.
Z tego co odnalazłem mam do wyboru takie oto ...
Moja przygoda z wykrywaczami dopiero się zaczyna i będę potrzebował czasami kilku porad od Was...proszę o wyrozumiałość i cierpliwość
Poczytałem sobie na forum wiele wątków i rozglądam się za wykrywaczem w cenach 1300 - 1800 zł.
Z tego co odnalazłem mam do wyboru takie oto ...