Znaleziono 2 wyniki

autor: otocjon
śr gru 03, 2008 5:05 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Problem z Fisherem F4 (sam się wyłącza i inne)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 12951

Re: Problem z Fisherem F4 (sam się wyłącza i inne)

Dziękuję za odpowiedź,
nie pozostało mi więc nic innego jak zastosować się do rad, no może oprócz ostatniej o 8)

Pozdrawiam
Maciek
autor: otocjon
wt gru 02, 2008 8:13 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Problem z Fisherem F4 (sam się wyłącza i inne)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 12951

Problem z Fisherem F4 (sam się wyłącza i inne)

Witam,
ostatnio, przy okazji pierwszego śniegu wybrałem się w teren w piszczałką. Niestety, przy każdej próbie zasygnalizowania czegoś zalegającego w ziemi wykrywacz się wyłączał. Nie wziąłem słuchawek, temperatura w okolicach zera raczej nie powinna być problemem. Po tym jak nie dał rady na ...