Witam,
ostatnio, przy okazji pierwszego śniegu wybrałem się w teren w piszczałką. Niestety, przy każdej próbie zasygnalizowania czegoś zalegającego w ziemi wykrywacz się wyłączał. Nie wziąłem słuchawek, temperatura w okolicach zera raczej nie powinna być problemem. Po tym jak nie dał rady na ...