Dzięki wszystkim za pomoc Kolego lechowiec napisz coś więcej o tej swojej "przedłużce", bo chyba będzie to najlepszy patent. Szczególnie interesuje mnie jaki potencjometr zamontowałeś ? Może jakieś foto ? Pozdrawiam
Chyba trochę źle to napisałem. Więc tak:
słuchawki których aktualnie używam to coś pomiędzy HD3030 a słuchawkami do komputera i działają ok tyle, że już się rozpadają i trzeba je czymś zastąpić. Jako, że mam w domu dwie pary słuchawek dousznych z regulacją głośności dobrych firm, które z innymi ...
Witam
Czy ktoś używa słuchawek dousznych (czy jak to się poprawnie nazywa) z regulacją głośności i dobrze działających z Tesoro ? Jeśli tak, to proszę o podanie pełnej nazwy, lub gdzie ewentualnie można je nabyć. Ja mam w domu dwie pary takich słuchawek różnych firm i niestety żadne nie działają ...