jak kolego statecznie rozwiązałeś sposób przymocowania tego zasobnika ??
właśnie kombinuję nad przejściem z 9Voltówki na pakiecik paluszków w mojej cebuli:)
pozdrawiam
Znaleziono 2 wyniki
- wt maja 25, 2010 4:56 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Tesoro cibola-zmiana zasilania
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 8715
- ndz lut 28, 2010 11:39 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Cibola - nowe wcielenie :)
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3407
Cibola - nowe wcielenie :)
Witam serdecznie !!
Znalazłem w końcu troszkę czasu i przeprowadziłem pierwszą operację na mojej Cebuli
Operacja miała na celu rozwiązanie problemu polegającego na koniecznosci każdorazowego korygowania nastawy Threshold po włączeniu Pinpointa.
Jak widać producent nie wziął tego pod uwagę, co ...
Znalazłem w końcu troszkę czasu i przeprowadziłem pierwszą operację na mojej Cebuli
Operacja miała na celu rozwiązanie problemu polegającego na koniecznosci każdorazowego korygowania nastawy Threshold po włączeniu Pinpointa.
Jak widać producent nie wziął tego pod uwagę, co ...