Znaleziono 4 wyniki

autor: Wiza
wt lis 24, 2009 6:16 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Dźwięki Sovereign GT
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6049

Re: Dźwięki Sovereign GT

Bardzo dziękuję za informacje. To mnie trochę uspokoiło.
A zła passa w poszukiwaniach musi się wreszcie skończyć.Więc ,sprzęt w dłoń i hajda w pole.Pozdrawiam. :pa
autor: Wiza
pn lis 23, 2009 11:35 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Dźwięki Sovereign GT
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6049

Re: Dźwięki Sovereign GT

Po włączeniu wykrywacza od razu pojawia się niski ton wiodący ( sonda trzymana w powietrzu . nie ma w pobliżu metalu).
Wydaje mi się , że początkowo po nabyciu wykrywacza ton wiodący był wysoki ,taki , jaki na moment pojawia się w momencie przełączania przełącznika noise cancel
autor: Wiza
pn lis 23, 2009 11:16 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Dźwięki Sovereign GT
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6049

Re: Dźwięki Sovereign GT

Witam .Mówimy o trybie iron mask on.
autor: Wiza
pn lis 23, 2009 10:47 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Dźwięki Sovereign GT
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6049

Dźwięki Sovereign GT

Witam.Jestem posiadaczem wyżej wymienionego S.GT.Od jakiegoś czasu obserwuję , że ilość znajdowanych przeze mnie fantów zmniejszyła się.
Jako, że przez pewien czas nie używałem tego sprzętu trudno mi stwierdzić czy wykrywacz stracił czułość czy mam brak szczęścia w poszukiwaniach. Pojawiły się ...