Bardzo dziękuję za informacje. To mnie trochę uspokoiło.
A zła passa w poszukiwaniach musi się wreszcie skończyć.Więc ,sprzęt w dłoń i hajda w pole.Pozdrawiam.
Po włączeniu wykrywacza od razu pojawia się niski ton wiodący ( sonda trzymana w powietrzu . nie ma w pobliżu metalu).
Wydaje mi się , że początkowo po nabyciu wykrywacza ton wiodący był wysoki ,taki , jaki na moment pojawia się w momencie przełączania przełącznika noise cancel
Witam.Jestem posiadaczem wyżej wymienionego S.GT.Od jakiegoś czasu obserwuję , że ilość znajdowanych przeze mnie fantów zmniejszyła się.
Jako, że przez pewien czas nie używałem tego sprzętu trudno mi stwierdzić czy wykrywacz stracił czułość czy mam brak szczęścia w poszukiwaniach. Pojawiły się ...