Znaleziono 33 wyniki

autor: PartyzantPL
pt lut 10, 2017 10:17 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowy White's venture
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 7439

Nowy White's venture

White's za ok 600zł, zawsze to jakaś alternatywa dla chinoli, lub wykrywacz dla dziecka, prostota bije po oczach i te kolorowe ledy i sztyca:)
https://www.whiteselectronics.com/product/xventure/
autor: PartyzantPL
sob maja 23, 2015 6:17 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowości Whites 2015 Treasure Master
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 15983

Nowości Whites 2015 Treasure Master

Właśnie pojawiły się nowe budżetowe wykrywki od whitesa widać że wzmocnili podłokietnik który w serii coinmaster/prizm strzelał, zapowiada się ciekawie:) : http://www.kellycodetectors.com/product ... suremaster
i http://md-arena.com/whites-treasuremast ... o-novinka/ Pozdrawiam :D
autor: PartyzantPL
wt paź 08, 2013 8:51 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Whites MX-5
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 9458

Re: Whites MX-5

O kompatybilności z serią eclipse pisze w Key Features w drugim linku:) Pozdro :D
autor: PartyzantPL
pn paź 07, 2013 8:39 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Whites MX-5
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 9458

Whites MX-5

Jak w temacie taki coinmaster gt o częstotliwości 14 kHz. Na razie jest w kellyco http://www.kellycodetectors.com/whites/ ... #!lightbox i dane techniczne: http://www.kellycodetectors.com/whites/mx5-detail.php
P.S. Z tego co przeczytałem pasują do niego wszystkie cewki serii eclipse, czyli mamy takiego lżejszego matrixa
autor: PartyzantPL
wt cze 04, 2013 8:44 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: kupię podłokietnik xp gold maxx
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 6285

Re: kupię podłokietnik xp gold maxx

Nie wspominając o cenach w naszym kraju za white`s-a nie dość że człowiek mniej zarabia niż w uk. to musi płacić za sprzęt 25-30% więcej, a i podejście do klienta firmy z Warszawki zeszło na psy, kiedyś było o wiele lepsze, no ale to warszawka... Wracając do wykrywek whitesa, to już nasi południowi ...
autor: PartyzantPL
wt kwie 02, 2013 6:16 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Deus z sondą z przewodem!
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 9912

Re: Deus z sondą z przewodem!

To jest nic podobno mają być różowe : http://www.detektorweb.cz/index.4me?s=s ... &xb=2&vd=1 :lol: :lol: :lol:

Obrazek
autor: PartyzantPL
czw gru 20, 2012 10:41 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: tesoro vaquero 2 Germania
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 6318

Re: tesoro vaquero 2

Wersja na rynek niemiecki:)
autor: PartyzantPL
wt gru 18, 2012 12:20 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Facelifting Coinmaster® GT Metal Detector
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3756

Facelifting Coinmaster® GT Metal Detector

Dziś zauważyłem że firma white`s zrobiła mały facelifting prizmowi 6T http://whites.co.uk/coinmastergt.html i ograniczyła serię do trzech modeli ( wszystkie teraz pod nazwą coinmaster )
autor: PartyzantPL
pt lip 27, 2012 4:59 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: NOwe cewki detech 13"
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 17867

Re: NOwe cewki detech 13"

U mnie wszystko było ok. karton cały i cewka też, to zależy na kogo trafi przesyłka po drodze, ja kiedyś kupiłem w UK MXT300 i dhl nie obchodził się z przesyłką gładko, obudowa wyświetlacza zrobiła w pudle dziurę ale też przeżył i wszystko było ok:)

Daj znać jak ceweczka w terenie, Pozdro. Krzychu.
autor: PartyzantPL
śr lip 25, 2012 2:56 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: NOwe cewki detech 13"
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 17867

Re: NOwe cewki detech 13"

Kolega sprawdzi to zobaczymy, ja dlatego kupiłem SEF 10x12 wersję białą specjalnie dla V3 V3i VX3 i nie narzekam. Działać będzie na pewno tylko jak i czy poprawnie na wszystkich częstotliwościach? Zobaczymy.
autor: PartyzantPL
śr lip 25, 2012 8:29 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: NOwe cewki detech 13"
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 17867

Re: NOwe cewki detech 13"

Tak tylko na allegro podana jest cena za sef tą najmniejszą i dość długi czas realizacji zamówienia, mnie wyszedł sef 10x12 wersja biała do spectry za ok 566zł z przesyłką i jak zamówiłem ją wieczorem w niedzielę, to rano w środę miałem w Polsce. ( DPD )

P.S. Daj znać jak się zachowuje ta 13" w ...
autor: PartyzantPL
pn lip 23, 2012 9:44 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: NOwe cewki detech 13"
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 17867

Re: NOwe cewki detech 13"

Np tu http://www.nuggets.at/DETECH-ULTIMATE-D ... -SuchSpule , ja kupiłem tam swojego sefa 2,5 dnia i kurier DPD był pod moimi drzwiami i ceny dobre, przesyłka powyżej 100 euro gratis.
autor: PartyzantPL
czw maja 10, 2012 8:47 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Cewka SEF spectra VX3???
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2900

Re: Cewka SEF spectra VX3???

Dzięki :) Czyli biała będzie lepiej się sprawować:)
autor: PartyzantPL
czw maja 10, 2012 1:56 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Cewka SEF spectra VX3???
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2900

Cewka SEF spectra VX3???

Witam planuję zakup cewki SEF 10x12 do mojego vx3 i mam pytanie czy jest jakaś różnica między czarną , a białą odmianą poza kolorem i ceną? http://www.nuggets.at/DETECH-30x25-cm-1 ... -SuchSpule i http://www.nuggets.at/DETECH-25x30-cm-1 ... -SuchSpule