Znaleziono 3 wyniki

autor: siema
pt maja 07, 2010 1:33 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Test W 6000 di pro sl...
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 14593

Re: Test W 6000 di pro sl...

maniutek1
Tak samo na początku te wszystkie nastawienia mnie frustrowały.
Sygnał wiodący po dostrojeniu nie jest stały, ja zawsze (od czasu jak to "odkryłem" ???) dostrajam go 2-3 razy w tym samym miejscu na początku. Zazwyczaj po 3 razie jest już ok, nie zmienia się praktycznie.
Drugim ...
autor: siema
śr gru 02, 2009 5:00 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Whites 6000- tryb TR/DISC
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 12698

Re: Whites 6000- tryb TR/DISC

Panowie pomocy!
autor: siema
wt gru 01, 2009 5:34 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Whites 6000- tryb TR/DISC
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 12698

Whites 6000- tryb TR/DISC

Witam. Mam whitesa 6000 di pro sl z Multitone ID. Pola mi obrzydły i na zimę postanowiłem przenieśc się na laski, na militarkę. Dotychczas chodziłem na all metalu w lesie, multitone bardzo pomaga ale mam wrażenie, że omijam nieświadomie większe fanty (bagnety itp). Zakupiłem już instrukcję od ...