Znaleziono 58 wyników
- pn wrz 05, 2011 5:38 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: White's Spectrum Silver
- Odpowiedzi: 63
- Odsłony: 90030
Re: White's Spectrum Silver
Druga linia szczególnie mnie martwi, po ruszeniu nastawy viewing angle dalej to samo?
- pn wrz 05, 2011 4:53 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: White's Spectrum Silver
- Odpowiedzi: 63
- Odsłony: 90030
Re: White's Spectrum Silver
Oczywiście ładowałeś akumulatorki przynajmniej 8 godzin? Akumulatorki są markowe nie chińskie?
- pt wrz 02, 2011 10:50 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Dylemat cewkowy DFX
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 9243
Re: Dylemat cewkowy DFX
No i stało się kupiłem o tą cewkę D2 10'', czekam aż dojdzie.
Co do Szczurowa i jego NEL, odpowiedzi na razie brak.
Co do Szczurowa i jego NEL, odpowiedzi na razie brak.
- pt wrz 02, 2011 10:46 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Dziwne zachowanie V3
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 12669
Re: Dziwne zachowanie V3
A co jeśli te magnetyczne kamulce pod wpływem czasu zaczynają się zachowywać jak igła magnetyczna, układając się powoli po długości na linii NS?
- pt wrz 02, 2011 4:48 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy Garrett 2011
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 11147
Re: Nowy Garrett 2011
Mym zdaniem Garrett nadrabia ale tylko zaległości marketingowe.
- pt wrz 02, 2011 4:47 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Dziwne zachowanie V3
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 12669
Re: Dziwne zachowanie V3
Hmmm... po pewnym zastanowieniu muszę stwierdzić, że zaobserwowałem coś podobnego na mym DFXie, jednak mym zdaniem zależy to bardziej od np. kierunku orki czyli ułożenia przedmiotu pod ziemią.
- czw wrz 01, 2011 10:50 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Dylemat cewkowy DFX
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 9243
Re: Dylemat cewkowy DFX
A to to oznacza słowo "ożidajetsja"
W każdym razie napisałem email do producenta z zapytaniem o te cewki ( po angielsku, bo jak widać rosyjski trochę u mnie kuleje ). Jak będę znał odpowiedź to podzielę się nią.
W każdym razie napisałem email do producenta z zapytaniem o te cewki ( po angielsku, bo jak widać rosyjski trochę u mnie kuleje ). Jak będę znał odpowiedź to podzielę się nią.
- czw wrz 01, 2011 5:38 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Dylemat cewkowy DFX
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 9243
Re: Dylemat cewkowy DFX
A jak jest z wartością zasięgową tego Nela 12na13 o ile przeszkoczy DD 10''???
- czw wrz 01, 2011 4:28 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Dylemat cewkowy DFX
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 9243
Re: Dylemat cewkowy DFX
Kolega mówi, że w Anglii się 15x12 na drobnice sprawdza, na polskich przeszukanych miejscówkach też powinno.
Co do Nel nie znam wymiarów ale na oko podobne do 15na12, kolega ma przy Omedze i chwali. Może widział Pan ją w Lelowie?
Co do Nel nie znam wymiarów ale na oko podobne do 15na12, kolega ma przy Omedze i chwali. Może widział Pan ją w Lelowie?
- czw wrz 01, 2011 3:51 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Dylemat cewkowy DFX
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 9243
Dylemat cewkowy DFX
Witam,
proszę o pomoc specjalisty.
Wybór sondy sprawia mi duży problem biorę pod uwagę: czas potrzebny na zdobycie, oraz w największej mierze osiągi, możliwość serwisu w ProScanie również jest dużym atutem. Będę tą cewkę stosował głównie przy poszukiwaniu drobnicy.
Biorę pod uwagę:
Nel Tornado ...
proszę o pomoc specjalisty.
Wybór sondy sprawia mi duży problem biorę pod uwagę: czas potrzebny na zdobycie, oraz w największej mierze osiągi, możliwość serwisu w ProScanie również jest dużym atutem. Będę tą cewkę stosował głównie przy poszukiwaniu drobnicy.
Biorę pod uwagę:
Nel Tornado ...
- śr sie 31, 2011 6:24 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Brak cewek Detech na Polskim rynku?
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 9848
Re: Brak cewek Detech na Polskim rynku?
To na cewę będę musiał troszkę poczekać...
- śr sie 31, 2011 5:29 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Brak cewek Detech na Polskim rynku?
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 9848
Brak cewek Detech na Polskim rynku?
Witam,
dziś zadzwoniłem do największego dystrybutora wykrywaczy w Polsce. Mym celem było zapytanie o treści: "Czy macie jakieś inne cewki Detech do DFX'a niż te pokazane na waszej stronie?" Bardzo się zasmuciłem gdy otrzymałem odpowiedź: "Niestety nie posiadamy już sond Detech i prawdopodobnie nie ...
dziś zadzwoniłem do największego dystrybutora wykrywaczy w Polsce. Mym celem było zapytanie o treści: "Czy macie jakieś inne cewki Detech do DFX'a niż te pokazane na waszej stronie?" Bardzo się zasmuciłem gdy otrzymałem odpowiedź: "Niestety nie posiadamy już sond Detech i prawdopodobnie nie ...
- śr sie 31, 2011 3:21 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: DFX Cewka Super 12''
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5022
Re: DFX Cewka Super 12''
Wyślę jak tylko zakupie sobie sondę zastępczą.
- śr sie 31, 2011 3:12 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: DFX Cewka Super 12''
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5022
Re: DFX Cewka Super 12''
Witam,
tak cewka 12'' była sprawdzana w powietrzu, przy czym zostało stwierdzone jej prawidłowe działanie.
Co do starowinki, i tak zamieniam ją na jakąś cewkę DD, SEF lub Nel. Chpć w sumie zastanowię się czy nie przysłać jej do naprawy, z tym, że wolałbym to uczynić bez wykrywacza.
Aha, co do ...
tak cewka 12'' była sprawdzana w powietrzu, przy czym zostało stwierdzone jej prawidłowe działanie.
Co do starowinki, i tak zamieniam ją na jakąś cewkę DD, SEF lub Nel. Chpć w sumie zastanowię się czy nie przysłać jej do naprawy, z tym, że wolałbym to uczynić bez wykrywacza.
Aha, co do ...
- śr sie 31, 2011 2:48 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: DFX Cewka Super 12''
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5022
DFX Cewka Super 12''
Witam,
dalej walczę z tą cewką...
Dziś nadarzyła się wreszcie okazja do dokładnego jej testu. (Zepsuła mi się cewka standardowa i byłem zmuszony użyć tej.)
Sprawa wygląda tak:
- cewka wzbudza się powyżej preamp gain 2 przy ustawieniu częstotliwośći "best data" lub "3khz" ( w działaniu przy ...
dalej walczę z tą cewką...
Dziś nadarzyła się wreszcie okazja do dokładnego jej testu. (Zepsuła mi się cewka standardowa i byłem zmuszony użyć tej.)
Sprawa wygląda tak:
- cewka wzbudza się powyżej preamp gain 2 przy ustawieniu częstotliwośći "best data" lub "3khz" ( w działaniu przy ...