Znaleziono 58 wyników

autor: Cube47pl
pn wrz 05, 2011 5:38 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: White's Spectrum Silver
Odpowiedzi: 63
Odsłony: 90030

Re: White's Spectrum Silver

Druga linia szczególnie mnie martwi, po ruszeniu nastawy viewing angle dalej to samo?
autor: Cube47pl
pn wrz 05, 2011 4:53 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: White's Spectrum Silver
Odpowiedzi: 63
Odsłony: 90030

Re: White's Spectrum Silver

Oczywiście ładowałeś akumulatorki przynajmniej 8 godzin? Akumulatorki są markowe nie chińskie?
autor: Cube47pl
pt wrz 02, 2011 10:50 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Dylemat cewkowy DFX
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 9243

Re: Dylemat cewkowy DFX

No i stało się kupiłem o tą cewkę D2 10'', czekam aż dojdzie.
Co do Szczurowa i jego NEL, odpowiedzi na razie brak.
autor: Cube47pl
pt wrz 02, 2011 10:46 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Dziwne zachowanie V3
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 12669

Re: Dziwne zachowanie V3

A co jeśli te magnetyczne kamulce pod wpływem czasu zaczynają się zachowywać jak igła magnetyczna, układając się powoli po długości na linii NS?
autor: Cube47pl
pt wrz 02, 2011 4:48 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowy Garrett 2011
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 11147

Re: Nowy Garrett 2011

Mym zdaniem Garrett nadrabia ale tylko zaległości marketingowe.
autor: Cube47pl
pt wrz 02, 2011 4:47 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Dziwne zachowanie V3
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 12669

Re: Dziwne zachowanie V3

Hmmm... po pewnym zastanowieniu muszę stwierdzić, że zaobserwowałem coś podobnego na mym DFXie, jednak mym zdaniem zależy to bardziej od np. kierunku orki czyli ułożenia przedmiotu pod ziemią.
autor: Cube47pl
czw wrz 01, 2011 10:50 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Dylemat cewkowy DFX
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 9243

Re: Dylemat cewkowy DFX

A to to oznacza słowo "ożidajetsja" :D

W każdym razie napisałem email do producenta z zapytaniem o te cewki ( po angielsku, bo jak widać rosyjski trochę u mnie kuleje ). Jak będę znał odpowiedź to podzielę się nią.
autor: Cube47pl
czw wrz 01, 2011 5:38 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Dylemat cewkowy DFX
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 9243

Re: Dylemat cewkowy DFX

A jak jest z wartością zasięgową tego Nela 12na13 o ile przeszkoczy DD 10''???
autor: Cube47pl
czw wrz 01, 2011 4:28 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Dylemat cewkowy DFX
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 9243

Re: Dylemat cewkowy DFX

Kolega mówi, że w Anglii się 15x12 na drobnice sprawdza, na polskich przeszukanych miejscówkach też powinno.
Co do Nel nie znam wymiarów ale na oko podobne do 15na12, kolega ma przy Omedze i chwali. Może widział Pan ją w Lelowie?
autor: Cube47pl
czw wrz 01, 2011 3:51 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Dylemat cewkowy DFX
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 9243

Dylemat cewkowy DFX

Witam,
proszę o pomoc specjalisty.
Wybór sondy sprawia mi duży problem biorę pod uwagę: czas potrzebny na zdobycie, oraz w największej mierze osiągi, możliwość serwisu w ProScanie również jest dużym atutem. Będę tą cewkę stosował głównie przy poszukiwaniu drobnicy.
Biorę pod uwagę:
Nel Tornado ...
autor: Cube47pl
śr sie 31, 2011 6:24 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Brak cewek Detech na Polskim rynku?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 9848

Re: Brak cewek Detech na Polskim rynku?

To na cewę będę musiał troszkę poczekać...
autor: Cube47pl
śr sie 31, 2011 5:29 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Brak cewek Detech na Polskim rynku?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 9848

Brak cewek Detech na Polskim rynku?

Witam,
dziś zadzwoniłem do największego dystrybutora wykrywaczy w Polsce. Mym celem było zapytanie o treści: "Czy macie jakieś inne cewki Detech do DFX'a niż te pokazane na waszej stronie?" Bardzo się zasmuciłem gdy otrzymałem odpowiedź: "Niestety nie posiadamy już sond Detech i prawdopodobnie nie ...
autor: Cube47pl
śr sie 31, 2011 3:21 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: DFX Cewka Super 12''
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5022

Re: DFX Cewka Super 12''

Wyślę jak tylko zakupie sobie sondę zastępczą.
autor: Cube47pl
śr sie 31, 2011 3:12 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: DFX Cewka Super 12''
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5022

Re: DFX Cewka Super 12''

Witam,
tak cewka 12'' była sprawdzana w powietrzu, przy czym zostało stwierdzone jej prawidłowe działanie.

Co do starowinki, i tak zamieniam ją na jakąś cewkę DD, SEF lub Nel. Chpć w sumie zastanowię się czy nie przysłać jej do naprawy, z tym, że wolałbym to uczynić bez wykrywacza.

Aha, co do ...
autor: Cube47pl
śr sie 31, 2011 2:48 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: DFX Cewka Super 12''
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5022

DFX Cewka Super 12''

Witam,
dalej walczę z tą cewką...
Dziś nadarzyła się wreszcie okazja do dokładnego jej testu. (Zepsuła mi się cewka standardowa i byłem zmuszony użyć tej.)
Sprawa wygląda tak:
- cewka wzbudza się powyżej preamp gain 2 przy ustawieniu częstotliwośći "best data" lub "3khz" ( w działaniu przy ...