Znaleziono 2 wyniki

autor: mario7813
pt mar 26, 2010 10:25 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Zmiana wersji językowej E-TRACK
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3330

Re: Zmiana wersji językowej E-TRACK

Dziękuję za szybką odpowiedź,a swoją drogą to na tygodniu zapytam polskiego przedstawiciela :roll:
autor: mario7813
pt mar 26, 2010 10:08 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Zmiana wersji językowej E-TRACK
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3330

Zmiana wersji językowej E-TRACK

Witam wszystkich!!!Mam 2 pytania odnośnie e-tracka...
1:Czy istnieje możliwość zmiany języka na polski(jak to robi firma na v ???)Czy na przykład Pan może tego dokonać i czy to się odbywa na zasadzie zmiany software ???
2:O co chodzi z podświetlaniem a raczej z kolorem podświetlania???Bo na ...