Znaleziono 9 wyników

autor: ZnaChoR
sob kwie 29, 2006 2:01 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: gti 2500 i pytania na które nie umiem znaleźć odpowiedzi!!
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 12707

Re: gti 2500 i pytania na które nie umiem znaleźć odpowiedzi!!

tak Proscan potrzebuje utwierdzenia w wyborze bo po co mi rada skoro moge przeczytać dużo postów na forum O lub PS, ponieważ dla mnie jest to ważne co ja oczekuje od wykrywacza a nie co inni mówią "bo każdy ci powie nawet jeśli chodzi z jakąś samoróbką co nawet niezna się na wykrywaczach że minelab ...
autor: ZnaChoR
sob kwie 29, 2006 1:25 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: gti 2500 i pytania na które nie umiem znaleźć odpowiedzi!!
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 12707

Re: gti 2500 i pytania na które nie umiem znaleźć odpowiedzi!!

AAAAAAAAAAA chyba bym szału dostał i oczopląsu od tych wskazań na expolerze II. 120 w gti mi w zupełności wystarczy :D, chyba ze się myle ztą liczbą 120 ????
pozdr.Zbigniew Kostka
autor: ZnaChoR
sob kwie 29, 2006 12:48 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: gti 2500 i pytania na które nie umiem znaleźć odpowiedzi!!
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 12707

Re: gti 2500 i pytania na które nie umiem znaleźć odpowiedzi!!

dzisiaj sobie tak wywnioskowałem że gti ma 24 przedmioty identyfikacji wizualnej (te 24 kratki) i 5 różnych identyfikacji wielkośći przedmiotu.czyli w sumie można się nauczyć odróżniać tak jakby 120 przedmiotów według identyfikacji wizualnej jeśli dobrze rozumiem??
a ile przedmiotów w identyfikacji ...
autor: ZnaChoR
pt kwie 28, 2006 12:12 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: gti 2500 i pytania na które nie umiem znaleźć odpowiedzi!!
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 12707

Re: gti 2500 i pytania na które nie umiem znaleźć odpowiedzi!!

no w sumie jeśli licząc objętość samego metalu to bagnecik można by było porównać do takiego średniego garnka :D
ale bardzo dziękuje za odpowiedzi i chyba się przychylam do zakupu gti 2500
pozdr.ZnaChoR
autor: ZnaChoR
pt kwie 28, 2006 10:15 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: gti 2500 i pytania na które nie umiem znaleźć odpowiedzi!!
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 12707

Re: gti 2500 i pytania na które nie umiem znaleźć odpowiedzi!!

czyli rozumiem że sonda eagle eye bez problemu by mi wykryła przedmio taki jak bagnet, lub klamre??
jeśli na bagnet sonda eagle eye jest dobra, to raczej wybór mam już dokonany!!
autor: ZnaChoR
pt kwie 28, 2006 9:17 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: gti 2500 i pytania na które nie umiem znaleźć odpowiedzi!!
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 12707

Re: gti 2500 i pytania na które nie umiem znaleźć odpowiedzi!!

słyszałałem że zasięgi ma porównywalne z minelabem explorerem II a nawet w zasięgach przewyższa minelaba (bynajmniej tak słyszałem i widziałem na stronie darka), czy to prawda??

oraz czy z sondą eagle eye takze działa identyfikacja graficzna (wielkość, głębokość, oraz rodzaj przedmiotu z pośród ...
autor: ZnaChoR
pt kwie 28, 2006 8:58 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: gti 2500 i pytania na które nie umiem znaleźć odpowiedzi!!
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 12707

Re: gti 2500 i pytania na które nie umiem znaleźć odpowiedzi!!

acha i jeszcze jedno czy gti jest tak samo czuły w trybie dyskryminacji na maleńkie monetki (breaktety, denarki i inne maleńkie monetki) jak explorer II ??
czy w trybie dyskryminacji nieprzeoczy mi tak maleńkich monetek oraz także pierdółek z metalu kolorowego??
autor: ZnaChoR
czw kwie 27, 2006 8:51 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: gti 2500 i pytania na które nie umiem znaleźć odpowiedzi!!
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 12707

Re: gti 2500 i pytania na które nie umiem znaleźć odpowiedzi!!

napisałeś "W trybie all metal (statycznym) nie ma identyfikacji tonalnej. Można oceniać np. rozległość sygnału. Przy pewnym doświadczeniu to już bardzo dużo.

Jest pewna namiastka identyfikacji tonalnej (dwa dźwięki) ale w trybie dyskryminacji ruchowej. "

a czy w trybie all metal jest ...
autor: ZnaChoR
czw kwie 27, 2006 7:56 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: gti 2500 i pytania na które nie umiem znaleźć odpowiedzi!!
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 12707

gti 2500 i pytania na które nie umiem znaleźć odpowiedzi!!

rozumiem że garett nie ma trybu statycznego w trybie dyskryminacji czyli na monetki i na drobnice jest w sam raz!!?? identyfikacja na wyświetlaczu z czego dowiedziałem się to jest 24 segmentowa(24 takie kratki pojawiaja się na wyswietlaczu!! ale mam też drugie pytanie ile jest punktów sygnalizacji ...