Znaleziono 7 wyników

autor: Scorp
czw sie 09, 2012 2:08 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Teknetics T2 - czy warto kupić LTD ?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3785

Teknetics T2 - czy warto kupić LTD ?

Witam,

Korzystając z ogromnej wiedzy i doświadczenia użytkowników tego forum, a zwłaszcza jego właściciela chciałbym zadać jedno pytanie odnośnie wykrywacza Teknetics T2.

Czy warto dołożyć 700 zł do wersji LTD tego sprzętu ? Dostajemy w zamian snajperkę 5 "dd (wartość około 150$ czyli w ...
autor: Scorp
wt maja 18, 2010 11:31 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Teknetics G2
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 51266

Re: Teknetics G2

nic nie zakładam, pytam ;)
autor: Scorp
wt maja 18, 2010 10:47 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Teknetics G2
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 51266

Re: Teknetics G2

Lamina Nie Mar 21, 2010 7:51 pm:
"mysle ze watek bedzie aktualny za kilka tygodni jak juz bedzie sprzet w rece i mozliwosc sprawdzenia co i jak z instrukcja."

:)
autor: Scorp
wt maja 18, 2010 10:21 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Teknetics G2
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 51266

Re: Teknetics G2

Wiadomo już coś więcej ? :) jak sobie radzi w porównaniu z Omegą ? :)
autor: Scorp
czw maja 13, 2010 7:04 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: T2 czy Omega 8000
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 10237

Re: T2 czy Omega 8000

T2 obecnie totalnie niedostępne..
Ostatnio napisałem do Talcompa pytając o oba wykrywacze. Dostałem odpowiedź, cytuję:

"T2 jest starszym modelem, odkąd weszla omega malo osob kupuje T2 czyba ze w wersji limited.
sam osobiscie chodze z omega i cewka 11"dd"

"jesli chodzi o omege, to w wersji ...
autor: Scorp
pn maja 10, 2010 7:36 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: T2 i Teknetics - jak to w końcu jest ?
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 8434

Re: T2 i Teknetics - jak to w końcu jest ?

I o to wyjaśnienie ze zlotem mi chodziło Tylko zastanawia mnie czemu niektóre wykrywacze są dodatkowo reklamowane lepszą czułością na złoto, z tekneticsów np. wchodzący G2..

Szczerzę powiem, że ciężko o konkrety na innych forach dlatego tu napisalem.

Mity w cudzyslowiu, niesamowite zasięgi ...
autor: Scorp
pn maja 10, 2010 6:42 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: T2 i Teknetics - jak to w końcu jest ?
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 8434

T2 i Teknetics - jak to w końcu jest ?

Witam wszystkich forumowiczów

Zakładam nowy temat mimo że już kilka o tekneticsach powstało. Chciałbym jednak jednoznacznie uzyskać informację na temat zwłaszcza T2 (choć omega mnie również interesuje)
Czy jest to wykrywacz wart swej ceny ? I jak radzi sobie z konkurentami ?
Zdaję sobie sprawę ...