Witam,
Korzystając z ogromnej wiedzy i doświadczenia użytkowników tego forum, a zwłaszcza jego właściciela chciałbym zadać jedno pytanie odnośnie wykrywacza Teknetics T2.
Czy warto dołożyć 700 zł do wersji LTD tego sprzętu ? Dostajemy w zamian snajperkę 5 "dd (wartość około 150$ czyli w ...
Znaleziono 7 wyników
- czw sie 09, 2012 2:08 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Teknetics T2 - czy warto kupić LTD ?
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3785
- wt maja 18, 2010 11:31 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Teknetics G2
- Odpowiedzi: 41
- Odsłony: 51266
Re: Teknetics G2
nic nie zakładam, pytam 
- wt maja 18, 2010 10:47 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Teknetics G2
- Odpowiedzi: 41
- Odsłony: 51266
Re: Teknetics G2
Lamina Nie Mar 21, 2010 7:51 pm:
"mysle ze watek bedzie aktualny za kilka tygodni jak juz bedzie sprzet w rece i mozliwosc sprawdzenia co i jak z instrukcja."

"mysle ze watek bedzie aktualny za kilka tygodni jak juz bedzie sprzet w rece i mozliwosc sprawdzenia co i jak z instrukcja."
- wt maja 18, 2010 10:21 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Teknetics G2
- Odpowiedzi: 41
- Odsłony: 51266
Re: Teknetics G2
Wiadomo już coś więcej ?
jak sobie radzi w porównaniu z Omegą ? 
- czw maja 13, 2010 7:04 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: T2 czy Omega 8000
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 10237
Re: T2 czy Omega 8000
T2 obecnie totalnie niedostępne..
Ostatnio napisałem do Talcompa pytając o oba wykrywacze. Dostałem odpowiedź, cytuję:
"T2 jest starszym modelem, odkąd weszla omega malo osob kupuje T2 czyba ze w wersji limited.
sam osobiscie chodze z omega i cewka 11"dd"
"jesli chodzi o omege, to w wersji ...
Ostatnio napisałem do Talcompa pytając o oba wykrywacze. Dostałem odpowiedź, cytuję:
"T2 jest starszym modelem, odkąd weszla omega malo osob kupuje T2 czyba ze w wersji limited.
sam osobiscie chodze z omega i cewka 11"dd"
"jesli chodzi o omege, to w wersji ...
- pn maja 10, 2010 7:36 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: T2 i Teknetics - jak to w końcu jest ?
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 8434
Re: T2 i Teknetics - jak to w końcu jest ?
I o to wyjaśnienie ze zlotem mi chodziło Tylko zastanawia mnie czemu niektóre wykrywacze są dodatkowo reklamowane lepszą czułością na złoto, z tekneticsów np. wchodzący G2..
Szczerzę powiem, że ciężko o konkrety na innych forach dlatego tu napisalem.
Mity w cudzyslowiu, niesamowite zasięgi ...
Szczerzę powiem, że ciężko o konkrety na innych forach dlatego tu napisalem.
Mity w cudzyslowiu, niesamowite zasięgi ...
- pn maja 10, 2010 6:42 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: T2 i Teknetics - jak to w końcu jest ?
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 8434
T2 i Teknetics - jak to w końcu jest ?
Witam wszystkich forumowiczów
Zakładam nowy temat mimo że już kilka o tekneticsach powstało. Chciałbym jednak jednoznacznie uzyskać informację na temat zwłaszcza T2 (choć omega mnie również interesuje)
Czy jest to wykrywacz wart swej ceny ? I jak radzi sobie z konkurentami ?
Zdaję sobie sprawę ...
Zakładam nowy temat mimo że już kilka o tekneticsach powstało. Chciałbym jednak jednoznacznie uzyskać informację na temat zwłaszcza T2 (choć omega mnie również interesuje)
Czy jest to wykrywacz wart swej ceny ? I jak radzi sobie z konkurentami ?
Zdaję sobie sprawę ...