A teraz siadz, poczytaj internet i sprobuj zrozumiec temat o ktorym piszesz. To nie jest az tak trudne.
Znaleziono 16 wyników
- pn cze 20, 2011 10:13 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Który lepszy BOUNTY HUNTER Junior czy Pulsar IV?
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3865
Re: Który lepszy BOUNTY HUNTER Junior czy Pulsar IV?
Tak, liczniki fajne sa
A teraz siadz, poczytaj internet i sprobuj zrozumiec temat o ktorym piszesz. To nie jest az tak trudne.
A teraz siadz, poczytaj internet i sprobuj zrozumiec temat o ktorym piszesz. To nie jest az tak trudne.
- czw maja 26, 2011 9:56 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Problemy z Garrett'em AT PRO
- Odpowiedzi: 40
- Odsłony: 90799
Re: Problemy z Garrett'em AT PRO
Ja nic nie rozumiem ?
Lata danielw4 po calym internecie i wszystkim jakies filmiki pokazuje, zamiast po prostu wyegzekwowac od sprzedawcy "niezgodnosc towaru z umowa" Czyli albo wymienic na nowy albo naprawic wykrywacz - jak tam sam bedzie wolal. Ale nie, on woli filmiki pokazywac
Lata danielw4 po calym internecie i wszystkim jakies filmiki pokazuje, zamiast po prostu wyegzekwowac od sprzedawcy "niezgodnosc towaru z umowa" Czyli albo wymienic na nowy albo naprawic wykrywacz - jak tam sam bedzie wolal. Ale nie, on woli filmiki pokazywac
- ndz maja 22, 2011 10:08 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: GTP
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 5492
Re: GTP
Co rozumiesz przez slowa - "nowa cewke" ?
Do GTP byly produkowane cewki DD i czasem takiej uzywam w moim GTP-1350.
Wielka i niezbyt lekka, stabilnie pracuje, duzy obszar dosc glebokiego przemiatania, duzo gorsza precyzja pinpointera ot i z grubsza wszystko.
Do GTP byly produkowane cewki DD i czasem takiej uzywam w moim GTP-1350.
Wielka i niezbyt lekka, stabilnie pracuje, duzy obszar dosc glebokiego przemiatania, duzo gorsza precyzja pinpointera ot i z grubsza wszystko.
- ndz maja 15, 2011 10:01 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Brak dźwieku w Fisher f4
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 12910
Re: Problem z Fisher f4
zeus pisze:Nie widzę żadnych śrubek, może pod nalepka na przednim panelu? Wtyk do słuchawek odkręca się, ale nijak go nie moge wyjąć. Będę wdzięczny za pomoc.
Gdzies czytalem ze F4 ma praktycznie jednorazowy panel przedni
- śr maja 11, 2011 8:28 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Whites Bullseye II
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 6392
Re: Whites Bullseye II
Ta jest !
Piszczyk zintegrowany z generatorem
Po wylutowaniu z plytki dwa razy spotkal sie ze stolem i powrocil do prawidlowego dzialania
Wlutowany na swoje miejsce, a ja zaczne sie rozgladac za zapasowym 
Piszczyk zintegrowany z generatorem
Po wylutowaniu z plytki dwa razy spotkal sie ze stolem i powrocil do prawidlowego dzialania
- wt maja 10, 2011 6:12 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Whites Bullseye II
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 6392
Re: Whites Bullseye II
Spoko, zanim napisalem to dwa razy wymienilem baterię na kompletnie nową. Sugerujesz ze predzej "zdechl" głośniczek niż jakis tam generator ?
- wt maja 10, 2011 3:52 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Whites Bullseye II
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 6392
Whites Bullseye II
Whites Bullseye II popiskuje na metal w coraz wyzszej tonacji. Czasem normalnie, ale za chwile juz na pograniczu ultradzwiekow.
Elektronika odpowiadajaca za czestotliwosc pisku zdycha ?
Elektronika odpowiadajaca za czestotliwosc pisku zdycha ?
- sob kwie 23, 2011 3:16 pm
- Forum: Profesjonalny i (lub) nietypowy sprzęt detekcyjny
- Temat: kombajn
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 10620
Re: kombajn
warwick pisze:nawet nie wiem co napisać.... zresztą sami zobaczcie
Ja tez nie wiem co napisac, przeciez ten typ wlazl noga prosto na cewke.
Wandal po prostu
- śr kwie 13, 2011 5:37 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Zasięgi Euro ACE
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 8539
Re: Zasięgi Euro ACE
Bankier pisze:- o ile procent spada zasięg podczas poszukiwań w ziemi?
To by za proste bylo
Czesto zasieg w ziemi jest wiekszy niz na powietrzu
I to roznie w roznym gruncie, a w tym samym gruncie tez roznie bywa, zaleznie chocby od wilgotnosci.
Tak ze na Twoje pytanie nie ma odpowiedzi.
- pn kwie 11, 2011 5:59 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Co kupić na początek?
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 16046
Re: Co kupić na początek?
jakie wymierające zasilanie
A takie,. ze sam Fisher juz w swoich doroslych modelach stosuje tylko "paluszkowe" zasilanie. O czyms to swiadczy ?
Ja wiem ze "paluszki" sa wszedzie a 9V nie, wiem bo jak mi sie skonczyly to wszystkie sklepy na pograniczu duzego miasta przeszukalem i 9V nie ...
A takie,. ze sam Fisher juz w swoich doroslych modelach stosuje tylko "paluszkowe" zasilanie. O czyms to swiadczy ?
Ja wiem ze "paluszki" sa wszedzie a 9V nie, wiem bo jak mi sie skonczyly to wszystkie sklepy na pograniczu duzego miasta przeszukalem i 9V nie ...
- ndz kwie 10, 2011 7:28 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Co kupić na początek?
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 16046
Re: Co kupić na początek?
talgo pisze:na monety fisher 2 lub 4
Ale tu sie trzeba liczyc z 9 woltowymi bateriami do niskich modeli Fishera. Sposob zasilania na dzien dzisiejszy w Polsce wymierajacy, baterie 9V nie wszedzie da sie kupic w odroznieniu od 1,5V paluszków.
- ndz kwie 10, 2011 5:18 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Co kupić na początek?
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 16046
Re: Co kupić na początek?
te modele są bardzo podobne i zastanawiam się czym się różni EuroACE od Sports Pack bo kosztują tyle samo?
Na prawde nie chce Ci sie nawet przeczytac tej informacji ktora daja sklepy ?
EuroACE jest nieco innym wykrywaczem niz ACE 250. Inna deska rozdzielcza, rozszerzona strefa zelaza, cewka DD i ...
Na prawde nie chce Ci sie nawet przeczytac tej informacji ktora daja sklepy ?
EuroACE jest nieco innym wykrywaczem niz ACE 250. Inna deska rozdzielcza, rozszerzona strefa zelaza, cewka DD i ...
- sob kwie 09, 2011 10:51 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Co kupić na początek?
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 16046
Re: Co kupić na początek?
Militarka i monetki
Potrzebuje samochodu najlepiej malego zebym mogl przewiezc cztery osoby lub tone piachu
Ja zawsze cos z ponizszego polece bo i proste w obsludze, skuteczne i nie stracisz odsprzedajac.
Nalezalo by brac tez pod uwage egzemplarze uzywane bo za mniejsza cene sie przekonasz ...
Potrzebuje samochodu najlepiej malego zebym mogl przewiezc cztery osoby lub tone piachu
Ja zawsze cos z ponizszego polece bo i proste w obsludze, skuteczne i nie stracisz odsprzedajac.
Nalezalo by brac tez pod uwage egzemplarze uzywane bo za mniejsza cene sie przekonasz ...
- ndz kwie 03, 2011 7:59 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Alternatywa dla słuchawek bezprzedowodowych
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 34818
Re: Alternatywa dla słuchawek bezprzedowodowych
Zastanawiam się tak właśnie, czy aby nie są to tzw. aktywne słuchawki,?
No jak nie, jak tak
To nie wiedziales od poczatku ?
Akurat wyzszy odrobine model jest mocno rozpowszechniany przez amerykanska lige strzelecka NRA, choc nie jest najlepszy, ale za to stosunkowo tani
Swobodnie przepuszcza ...
No jak nie, jak tak
To nie wiedziales od poczatku ?
Akurat wyzszy odrobine model jest mocno rozpowszechniany przez amerykanska lige strzelecka NRA, choc nie jest najlepszy, ale za to stosunkowo tani
Swobodnie przepuszcza ...
- ndz kwie 03, 2011 6:10 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Alternatywa dla słuchawek bezprzedowodowych
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 34818
Re: Alternatywa dla słuchawek bezprzedowodowych
ProScan pisze:Cena nie była ściemą. Tyle to kosztuje.
Słychać oddech gajowego z kilku metrów - bezcenne!
![]()
proscan
Taaaaa, ...
Ma tez wady
Gajowego słychać ale ze do Ciebie strzela to juz nie.
Kazdy kij ma dwa konce