Znaleziono 16 wyników

autor: cpt. Nemo
pn cze 20, 2011 10:13 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Który lepszy BOUNTY HUNTER Junior czy Pulsar IV?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3865

Re: Który lepszy BOUNTY HUNTER Junior czy Pulsar IV?

Tak, liczniki fajne sa :(

A teraz siadz, poczytaj internet i sprobuj zrozumiec temat o ktorym piszesz. To nie jest az tak trudne.
autor: cpt. Nemo
czw maja 26, 2011 9:56 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Problemy z Garrett'em AT PRO
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 90799

Re: Problemy z Garrett'em AT PRO

Ja nic nie rozumiem ?
Lata danielw4 po calym internecie i wszystkim jakies filmiki pokazuje, zamiast po prostu wyegzekwowac od sprzedawcy "niezgodnosc towaru z umowa" Czyli albo wymienic na nowy albo naprawic wykrywacz - jak tam sam bedzie wolal. Ale nie, on woli filmiki pokazywac :)
autor: cpt. Nemo
ndz maja 22, 2011 10:08 am
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: GTP
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 5492

Re: GTP

Co rozumiesz przez slowa - "nowa cewke" ?
Do GTP byly produkowane cewki DD i czasem takiej uzywam w moim GTP-1350.
Wielka i niezbyt lekka, stabilnie pracuje, duzy obszar dosc glebokiego przemiatania, duzo gorsza precyzja pinpointera ot i z grubsza wszystko.
autor: cpt. Nemo
ndz maja 15, 2011 10:01 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Brak dźwieku w Fisher f4
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 12910

Re: Problem z Fisher f4

zeus pisze:Nie widzę żadnych śrubek, może pod nalepka na przednim panelu? Wtyk do słuchawek odkręca się, ale nijak go nie moge wyjąć. Będę wdzięczny za pomoc.


Gdzies czytalem ze F4 ma praktycznie jednorazowy panel przedni :( , choc sa tacy co umieja sobie z tym podobno poradzic.
autor: cpt. Nemo
śr maja 11, 2011 8:28 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Whites Bullseye II
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 6392

Re: Whites Bullseye II

Ta jest !
Piszczyk zintegrowany z generatorem :)
Po wylutowaniu z plytki dwa razy spotkal sie ze stolem i powrocil do prawidlowego dzialania :) Wlutowany na swoje miejsce, a ja zaczne sie rozgladac za zapasowym :)
autor: cpt. Nemo
wt maja 10, 2011 6:12 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Whites Bullseye II
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 6392

Re: Whites Bullseye II

Spoko, zanim napisalem to dwa razy wymienilem baterię na kompletnie nową. Sugerujesz ze predzej "zdechl" głośniczek niż jakis tam generator ?
autor: cpt. Nemo
wt maja 10, 2011 3:52 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Whites Bullseye II
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 6392

Whites Bullseye II

Whites Bullseye II popiskuje na metal w coraz wyzszej tonacji. Czasem normalnie, ale za chwile juz na pograniczu ultradzwiekow.
Elektronika odpowiadajaca za czestotliwosc pisku zdycha ?
autor: cpt. Nemo
sob kwie 23, 2011 3:16 pm
Forum: Profesjonalny i (lub) nietypowy sprzęt detekcyjny
Temat: kombajn
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 10620

Re: kombajn

warwick pisze:nawet nie wiem co napisać.... zresztą sami zobaczcie


Ja tez nie wiem co napisac, przeciez ten typ wlazl noga prosto na cewke.
Wandal po prostu :)
autor: cpt. Nemo
śr kwie 13, 2011 5:37 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Zasięgi Euro ACE
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 8539

Re: Zasięgi Euro ACE

Bankier pisze:- o ile procent spada zasięg podczas poszukiwań w ziemi?


To by za proste bylo :)
Czesto zasieg w ziemi jest wiekszy niz na powietrzu :)
I to roznie w roznym gruncie, a w tym samym gruncie tez roznie bywa, zaleznie chocby od wilgotnosci.
Tak ze na Twoje pytanie nie ma odpowiedzi.
:)
autor: cpt. Nemo
pn kwie 11, 2011 5:59 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Co kupić na początek?
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 16046

Re: Co kupić na początek?

jakie wymierające zasilanie

A takie,. ze sam Fisher juz w swoich doroslych modelach stosuje tylko "paluszkowe" zasilanie. O czyms to swiadczy ?

Ja wiem ze "paluszki" sa wszedzie a 9V nie, wiem bo jak mi sie skonczyly to wszystkie sklepy na pograniczu duzego miasta przeszukalem i 9V nie ...
autor: cpt. Nemo
ndz kwie 10, 2011 7:28 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Co kupić na początek?
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 16046

Re: Co kupić na początek?

talgo pisze:na monety fisher 2 lub 4

Ale tu sie trzeba liczyc z 9 woltowymi bateriami do niskich modeli Fishera. Sposob zasilania na dzien dzisiejszy w Polsce wymierajacy, baterie 9V nie wszedzie da sie kupic w odroznieniu od 1,5V paluszków.
autor: cpt. Nemo
ndz kwie 10, 2011 5:18 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Co kupić na początek?
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 16046

Re: Co kupić na początek?

te modele są bardzo podobne i zastanawiam się czym się różni EuroACE od Sports Pack bo kosztują tyle samo?
Na prawde nie chce Ci sie nawet przeczytac tej informacji ktora daja sklepy ?
EuroACE jest nieco innym wykrywaczem niz ACE 250. Inna deska rozdzielcza, rozszerzona strefa zelaza, cewka DD i ...
autor: cpt. Nemo
sob kwie 09, 2011 10:51 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Co kupić na początek?
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 16046

Re: Co kupić na początek?

Militarka i monetki
Potrzebuje samochodu najlepiej malego zebym mogl przewiezc cztery osoby lub tone piachu

Ja zawsze cos z ponizszego polece bo i proste w obsludze, skuteczne i nie stracisz odsprzedajac.
Nalezalo by brac tez pod uwage egzemplarze uzywane bo za mniejsza cene sie przekonasz ...
autor: cpt. Nemo
ndz kwie 03, 2011 7:59 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Alternatywa dla słuchawek bezprzedowodowych
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 34818

Re: Alternatywa dla słuchawek bezprzedowodowych

Zastanawiam się tak właśnie, czy aby nie są to tzw. aktywne słuchawki,?
No jak nie, jak tak
To nie wiedziales od poczatku ?
Akurat wyzszy odrobine model jest mocno rozpowszechniany przez amerykanska lige strzelecka NRA, choc nie jest najlepszy, ale za to stosunkowo tani
Swobodnie przepuszcza ...
autor: cpt. Nemo
ndz kwie 03, 2011 6:10 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Alternatywa dla słuchawek bezprzedowodowych
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 34818

Re: Alternatywa dla słuchawek bezprzedowodowych

ProScan pisze:Cena nie była ściemą. Tyle to kosztuje.

Słychać oddech gajowego z kilku metrów - bezcenne!

:D

proscan


Taaaaa, ...
Ma tez wady :(
Gajowego słychać ale ze do Ciebie strzela to juz nie.
Kazdy kij ma dwa konce :)