Znaleziono 3 wyniki

autor: monty
ndz kwie 03, 2011 1:10 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: problem z Cibolą - ostatecznie wyszło, że z zasilaniem
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 17094

Re: problem z Cibolą

rozumeim dziękuję za rzeczową odpowiedź
dodam że uwrany jest tez uchwyt przy sondziue ( narazie zaklejony poxiliną)
więc chyba faktycznie warto zainwestować w nowy sprzęt
ten słuzył mi prawie 6 lat i prócz elektroniki to juz wszytko sie rozleciało
czy jest w ogóle szanasa sprzedac samą puszkę ...
autor: monty
ndz kwie 03, 2011 12:28 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: problem z Cibolą - ostatecznie wyszło, że z zasilaniem
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 17094

Re: problem z Cibolą

dziękuję za szybką odpowiedź!
przesyłam foto sondy
wizaulanie kabel wyglada ok.

http://img855.imageshack.us/img855/7998/1083477.jpg
http://img220.imageshack.us/img220/8273/1083480.jpg

proszę ewentualnie o info czy podjął by sie Pan naprawy
pozdrawiam ...
autor: monty
pt kwie 01, 2011 8:53 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: problem z Cibolą - ostatecznie wyszło, że z zasilaniem
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 17094

problem z Cibolą - ostatecznie wyszło, że z zasilaniem

Witam
Wykrywacz po właczeniu wysyła kilka krótkich sygnałów jak zwykle, natomiast po nich następuje ciągły jednostajny dzwięk
przypatrzylem się cewce od spodu. Jest ona już wytarta i w jednym miejscu wydzedł jakby cieniutki drucik miedziany....
czy taką sondę warto reaktywować?

a jeśli nie to ...