Witam,
Też jestem szczęśliwym posiadaczem fihera, i dodam tylko od siebie że regulacja głośności jest możliwa (chociaż nie polecam). Po wyciągnięciu z obudowy elektroniki, obok pokrętła czułości najbliższy potencjometr stacjonarny (nie wiem jak to się fachowo nazywa) reguluje głośność. Ale nie ...
Znaleziono 1 wynik
- pt cze 10, 2011 11:31 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Ogólnie o wykrywaczu Fisher 1225 X
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 25689