Znaleziono 7 wyników

autor: kubecki
pn paź 24, 2011 7:17 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Nie drogie i dobre
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 23708

Re: Nie drogie i dobre

pod ochroną raczej na pewno nie jest bo by wiedziała o tym moja mama która jest właścicielka ;)
autor: kubecki
pn paź 24, 2011 6:46 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Nie drogie i dobre
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 23708

Re: Nie drogie i dobre

Z miejscówka nie mam problemu ponieważ mieszkam we Lwówku Śląskim a jak podają liczne źródła historyczne to między innymi tu walczył Napoleon.
Mam tu sporo własnego terenu więc mogę kopać na nim (podobno) do woli.
Jest on już co prawda zryty przez innych ale ziemia i tak co rusz wyrzuca coś nowego ...
autor: kubecki
pn paź 24, 2011 6:07 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Nie drogie i dobre
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 23708

Re: Nie drogie i dobre

Witam ponownie.
Jak już wiadomo bądź też nie jestem początkujący, właśnie zakupiłem mój pierwszy wykrywacz który został podany w linku na samej górze.
GARRETT AC 150 możecie mi powiedzieć czy dokonałem dobrego wyboru za cenę 416 zł ?
autor: kubecki
ndz paź 23, 2011 5:14 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Nie drogie i dobre
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 23708

Re: Nie drogie i dobre

Do wiosny to mi zapał minie albo będę miał coś innego na oku;/
Zależy mi teraz na wykrywaczu ponieważ rolnicy orają pola i teraz wszystko jest wyrzucane na wierzch wiosną wszystko zasieja i będzie lipa. :(
autor: kubecki
ndz paź 23, 2011 1:41 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Nie drogie i dobre
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 23708

Re: Nie drogie i dobre

autor: kubecki
sob paź 22, 2011 11:14 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Nie drogie i dobre
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 23708

Re: Nie drogie i dobre

http://allegro.pl/wykrywacz-metali-boun ... 06579.html
ten mnie zainteresował ale czy jest dobry i nie zrobią mnie w konia? (mile widziana pomoc)



http://allegro.pl/md-318b-wykrywacz-z-m ... 28799.html
brał bym ten ale niestety się spóźniłem ;/
autor: kubecki
sob paź 22, 2011 8:56 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Nie drogie i dobre
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 23708

Nie drogie i dobre

Witam
Bardzo chciałbym kupić wykrywacz ale nie posiadam zbyt wiele funduszy ;/
Interesuje mnie coś do 300 zł (330zł)
Widziałem już wiele wykrywaczy na allegro ale co z tego jak i tak się nie znam dlatego proszę was o pomoc w znalezieniu czegoś odpowiedniego dla mnie.

P.S.
Z góry dziękuję ...