Znaleziono 1 wynik

autor: kret
ndz gru 25, 2011 10:45 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Gostek z USA wystawia na allegro nowego E-TRACa. Warto?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4352

Gostek z USA wystawia na allegro nowego E-TRACa. Warto?

Witam. Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu nowej wykrywki. Wcześniej chodziłem z Quattro MP i w sumie powiem że byłem z niego zadowolony. Z tego względu postanowiłem pozostać przy minelabie. Większego problemu z wyborem nie miałem gdyż w grę wchodziły dwa detektory, explorer se pro i e trac ...