Witam, napiszcie mi proszę jaka cewka byłaby lepsza do ciboli na drobnice
koncentryczna tesoro 9x8 czy Nel hunter 12,5x8,5
Znaleziono 3 wyniki
- czw lut 09, 2012 5:08 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Cewka Tesoro
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2761
- czw sty 05, 2012 4:36 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Cewka do teknetics omega
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3204
Re: Cewka do teknetics omega
Dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
- czw sty 05, 2012 1:16 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Cewka do teknetics omega
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3204
Cewka do teknetics omega
Witam
Czy ta cewka będzie pasowała do mojej omegi?
http://www.ebay.pl/itm/260927662946?ssP ... 1423.l2648
Pozdrawiam
Czy ta cewka będzie pasowała do mojej omegi?
http://www.ebay.pl/itm/260927662946?ssP ... 1423.l2648
Pozdrawiam