Witam wieczorową porą wszystkich pasjonatów a przede wszystkim ,,ProScana,, .
Na wstępie chce sie przywitać jestem tu nowy z racji pierwszego postu ale na forum od chyba 3 lat.
Od razu przepraszam za zaśmiecanie tego wybitnego forum moimi powidłami ale jak to mówią kto pyta nie błądzi.
Na ...
Znaleziono 1 wynik
- pn mar 02, 2015 10:48 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Prosze o nowe przemyślenia dla ostatecznego wyboru
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3902