Znaleziono 4 wyniki
- śr kwie 04, 2012 5:21 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: maclean
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 7260
maclean
A jest tego dużo na allegro i nie wiem czy warto wydać kase
- śr kwie 04, 2012 1:41 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: maclean
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 7260
maclean
To znowu ja ?Czy wykrywacze firm Maclean i Wellman z allegro są warte kupienia myśle tu o tych tanich
- śr kwie 04, 2012 1:29 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: CS 130
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 24945
wellman cs130
Witam. Mam pytanie .Czy ten sprzęt to orginał http://allegro.pl/cs130-wykrywacz-metal ... 72875.html i czy jest wart kupienia piszą ze to orginalny belgijski produkt znalazłem taki sam firmy Maclean.to chińszczyzna czy nie kupowac czy nie?
- śr kwie 04, 2012 1:17 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: velleman
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2482
velleman
Witam. Mam pytanie .Czy ten sprzęt to orginał http://allegro.pl/cs130-wykrywacz-metal ... 72875.html i czy jest wart kupienia