Znaleziono 25 wyników
- czw cze 16, 2016 6:32 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: kupię wtyczkę od cewki do goldmaxx power
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 9594
Re: kupię wtyczkę od cewki do goldmaxx power
W sumie racja ,już zamówiłem u ''denara'' ,trochę trzeba czekać ,ale najważniejsze ,że cewki są do uratowania.
- śr cze 15, 2016 4:31 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: kupię wtyczkę od cewki do goldmaxx power
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 9594
Re: kupię wtyczkę od cewki do goldmaxx power
OK ,dzięki za info ,atakuję' denara '
- śr cze 15, 2016 2:39 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: kupię wtyczkę od cewki do goldmaxx power
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 9594
kupię wtyczkę od cewki do goldmaxx power
Jak w temacie ..kupię rozbieraną wtyczkę od cewki do GMP.. moja dokonała żywota. Kontakt melt@wp.pl
- ndz paź 25, 2015 7:04 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: problem z xp GMP
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 7532
problem z xp GMP
Witam
Kilka dni temu kupiłem nowego GMP z krajowej dystrybucji .Jest to mój któryś z rzędu Goldmaxx.Problem polega na tym ,że nie identyfikuje mi on monet dźwiękiem wysokim,tylko najniższym .Np.1/12 talara ze srebra identyfikuje jako folię .Puszę od piwa itp sporych rozmiarów przedmioty ...
Kilka dni temu kupiłem nowego GMP z krajowej dystrybucji .Jest to mój któryś z rzędu Goldmaxx.Problem polega na tym ,że nie identyfikuje mi on monet dźwiękiem wysokim,tylko najniższym .Np.1/12 talara ze srebra identyfikuje jako folię .Puszę od piwa itp sporych rozmiarów przedmioty ...
- czw maja 29, 2014 7:40 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Fisher F 75 - problem
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 55401
Re: Fisher F 75 - problem
Witam
Wymiana cewki praktycznie rozwiązała problem
,nie osiągnąłem idealnej ciszy,bo wykrywacz od czasu do czasu coś tam sobie pierdnie ,piśnie .Czułości 90 , tryb BP,dysc. 10 ..ale ponoć ten sprzęt już tak ma,ze lubi się odezwać.Dam mu drugą szansę .
Wymiana cewki praktycznie rozwiązała problem
- pt maja 23, 2014 9:35 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Fisher F 75 - problem
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 55401
Re: Fisher F 75 - problem
witam
W ostatnim czasie kupiłem F75 ltd,przesiadka z MXT pro ,i powiem szczerze ,ze jak wyjdę z nim jeszcze raz w teren to owinę go o drzewo.Wykrywacz strasznie hałasuje,jakby ciągle coś miał pod cewką ,w jeden dzień wykopałem kilkaset dołków w których nic nie było.Co może być przyczyną takiego ...
W ostatnim czasie kupiłem F75 ltd,przesiadka z MXT pro ,i powiem szczerze ,ze jak wyjdę z nim jeszcze raz w teren to owinę go o drzewo.Wykrywacz strasznie hałasuje,jakby ciągle coś miał pod cewką ,w jeden dzień wykopałem kilkaset dołków w których nic nie było.Co może być przyczyną takiego ...
- pn lis 25, 2013 11:27 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: White's - walka z luzami stelaża
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7084
Re: White's - walka z luzami stelaża
Dobre wieści :D
hmmm...te dziurki przy końcu uchwytu w które wskakują tekie metalowe bolce blokujące zrobiły się ''jajowate'' więc blaszkę sprężynową z bolcami wywaliłem i w to miejsce dałem śrubę .Wszystko widocznie za słabo skręciłem bo od mikro luzów wyrobiły się też otwory w rurce S .Cenę za ...
hmmm...te dziurki przy końcu uchwytu w które wskakują tekie metalowe bolce blokujące zrobiły się ''jajowate'' więc blaszkę sprężynową z bolcami wywaliłem i w to miejsce dałem śrubę .Wszystko widocznie za słabo skręciłem bo od mikro luzów wyrobiły się też otwory w rurce S .Cenę za ...
- pn lis 25, 2013 10:45 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: White's - walka z luzami stelaża
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7084
Re: White's - walka z luzami stelaża
witam
Żeby nie zakładać nowego wątku o stelażu do whites'a ,podepnę się ze swoim problemem pod istniejący.
Pilnie poszukuję ( link,sklep,adres itp) dwóch ostatnich elementów stelaża do white's MXT ,tzn. ten do którego mocowana jest elektronika i rurka typu S .Moje rurki złapały już takie luzy na ...
Żeby nie zakładać nowego wątku o stelażu do whites'a ,podepnę się ze swoim problemem pod istniejący.
Pilnie poszukuję ( link,sklep,adres itp) dwóch ostatnich elementów stelaża do white's MXT ,tzn. ten do którego mocowana jest elektronika i rurka typu S .Moje rurki złapały już takie luzy na ...
- sob wrz 14, 2013 9:15 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Sonda White's 300 LTD bez filtra na kablu do V3i?
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 6711
Re: Sonda White's 300 LTD bez filtra na kablu do V3i?
Spectry jeszcze się nie dorobiłem ,śmigam z mxt pro .Póki co intensywnym testom poddaję cewkę 10DD.W sumie to już tak się z nią obyłem ,że nawet opcji namierzania nie używam.
- sob wrz 14, 2013 11:04 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: kupię podłokietnik xp gold maxx
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 6294
Re: kupię podłokietnik xp gold maxx
witam
kupiłem już u Denara za całe 70 zeta
kupiłem już u Denara za całe 70 zeta
- sob wrz 14, 2013 11:02 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Sonda White's 300 LTD bez filtra na kablu do V3i?
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 6711
Re: Sonda White's 300 LTD bez filtra na kablu do V3i?
Cewki 12 nie polecam,pozbyłem się jej szybciej jak ją kupiłem .Jest ona strasznie ciężka i zasiegiem nie powala.
- pt wrz 06, 2013 7:04 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Do Proscana,jaki wybór??
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 31511
Re: Do Proscana,jaki wybór??
MXt to kozak,,,nie ma co się zastanawiac tylko go kupić i cieszyć sie znalezionymi fantami..a w obsłudze to chyba młotek jest bardziej skomplikowany
wersja mxt pro z cewką 10DD wymiata
wersja mxt pro z cewką 10DD wymiata
- ndz sie 25, 2013 5:59 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Wtyczka sondy XP Goldmaxx Power .
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 15129
Re: Wtyczka sondy XP Goldmaxx Power .
Proponuje kontakt z Denarem,mi bez problemów pościągał cześci zamienne do GMP.
- czw cze 20, 2013 11:41 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: wykrywacz do 1500zl
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 6133
Re: wykrywacz do 1500zl
optima jest bardzo ok
- pt cze 14, 2013 10:27 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: White's 5900 Di PRO SL - wilgoć i trudny teren
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 16780
Re: White's 5900 Di PRO SL - wilgoć i trudny teren
Daj namiar na tą dróżkę ,wpadnę z GMP i dosprzątam miejscówkę .