Znaleziono 3 wyniki
- sob cze 15, 2013 11:53 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: wykrywacz do 1500zl
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 6133
Re: wykrywacz do 1500zl
a jak to wyglada z innymi tanszymi modelami rutusa bo niechcialbym jednak przekroczyc kwoty 1500zl
- czw cze 13, 2013 2:48 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: wykrywacz do 1500zl
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 6133
wykrywacz do 1500zl
witajcie.mam prosbe planuje kupic moj pierwszy wykrywacz.ma sluzyc do poszukiwan drobnicy starych monet i biżuterii.militarka(amunicja) mnie nie interesuje.mam do wydania max 1500zl.zastanawiam sie nad trzema modelami.ace 350, fisher f4, teknetics eurotek pro.doradzcie i uzasadnijcie.jesli macie ...
- śr cze 12, 2013 12:02 am
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowości w Teknetics
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 45820
Re: Nowości w Teknetics
mam pytanie- dla jakich wykrywaczy ten eurotek jest bezposrednim konkurentem gdyby go porownac z jakims garrettem czy fischerem mam na mysli zasiegi itp