dino73 pisze:Proscan brawo za analizę![]()
kolego tu masz podłokietnik za 120zł u tzw dilera http://www.viking.waw.pl/akcesoria.php
No w końcu ktoś normalny i piszący z sensem.
Temat uważam za wyczerpany.
dino73 pisze:Proscan brawo za analizę![]()
kolego tu masz podłokietnik za 120zł u tzw dilera http://www.viking.waw.pl/akcesoria.php