Wykrywacz mam dokładnie od lutego więc jest to 9 miesięcy, sondy staram się zawsze czyścić dlatego są jakie są.
Kilak słów o sobie ? Hmmmmm wątpię aby kogoś interesowała moja skroman osoba, natomiast chętnie mogę coś napisać o wykrywaczu, proszę zadać tylko jakieś konkretne pytanie.
Nie chcę być ...
Znaleziono 4 wyniki
- śr lis 13, 2013 8:12 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: solfernus-ver-2
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 22627
- wt lis 12, 2013 7:12 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: solfernus-ver-2
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 22627
Re: solfernus-ver-2
a w ogóle to dziwne pytanie skąd mam sondy - od producenta. Przecież nie jest to produkt objęty embargiem 
- wt lis 12, 2013 6:36 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: solfernus-ver-2
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 22627
Re: solfernus-ver-2
Wykrywacz kupiłem z DD25cm po paru miesiącach 35cm a całkiem niedawni BF.
Nie ukrywam, że BigFoot jest obecnie moim faworytem jeśli chodzi o omiatanie terenu i w miejscach które przechodziłem wielokrotnie z poprzednimi cewkami wykopałem jeszcze sporo niespodzianek.
Nie ukrywam, że BigFoot jest obecnie moim faworytem jeśli chodzi o omiatanie terenu i w miejscach które przechodziłem wielokrotnie z poprzednimi cewkami wykopałem jeszcze sporo niespodzianek.
- wt lis 12, 2013 2:31 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: solfernus-ver-2
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 22627
Re: solfernus-ver-2
Witam serdecznie, jako że jestem posiadaczem tego sprzętu kilku miesięcy (po aktualizacji do v2.5) postanowiłem nagrać kilka filmików tzw "testy powietrzne" i prawdę powiedziawszy sam jestem zdumiony jego wynikami. Proszę zwrócić uwagę, że dyskryminacja jest włączona.
Chętnie odpowiem na pytania ...
Chętnie odpowiem na pytania ...