Znaleziono 4 wyniki

autor: somok
śr lis 13, 2013 8:12 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: solfernus-ver-2
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 22627

Re: solfernus-ver-2

Wykrywacz mam dokładnie od lutego więc jest to 9 miesięcy, sondy staram się zawsze czyścić dlatego są jakie są.
Kilak słów o sobie ? Hmmmmm wątpię aby kogoś interesowała moja skroman osoba, natomiast chętnie mogę coś napisać o wykrywaczu, proszę zadać tylko jakieś konkretne pytanie.
Nie chcę być ...
autor: somok
wt lis 12, 2013 7:12 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: solfernus-ver-2
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 22627

Re: solfernus-ver-2

a w ogóle to dziwne pytanie skąd mam sondy - od producenta. Przecież nie jest to produkt objęty embargiem :smt016
autor: somok
wt lis 12, 2013 6:36 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: solfernus-ver-2
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 22627

Re: solfernus-ver-2

Wykrywacz kupiłem z DD25cm po paru miesiącach 35cm a całkiem niedawni BF.
Nie ukrywam, że BigFoot jest obecnie moim faworytem jeśli chodzi o omiatanie terenu i w miejscach które przechodziłem wielokrotnie z poprzednimi cewkami wykopałem jeszcze sporo niespodzianek.
autor: somok
wt lis 12, 2013 2:31 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: solfernus-ver-2
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 22627

Re: solfernus-ver-2

Witam serdecznie, jako że jestem posiadaczem tego sprzętu kilku miesięcy (po aktualizacji do v2.5) postanowiłem nagrać kilka filmików tzw "testy powietrzne" i prawdę powiedziawszy sam jestem zdumiony jego wynikami. Proszę zwrócić uwagę, że dyskryminacja jest włączona.
Chętnie odpowiem na pytania ...