Znaleziono 21 wyników

autor: Eagle
pn kwie 27, 2020 2:06 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Akumulatorki XLT
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 13658

Re: Akumulatorki XLT

no i wszystko w temacie :D mógł pan od razu tak napisać a nie mi jakimś muzeum oczy mydlić ;)

Dziękuje i pozdrawiam :pa
autor: Eagle
sob kwie 25, 2020 10:14 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Akumulatorki XLT
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 13658

Re: Akumulatorki XLT

Czy przekazanie do muzeum oznacza "pozbyć się"? Interesujące.

Czy jeśli coś przekaże do muzeum to dalej bedzie moje ? Nie, czyli się czegoś pozbyłem. Równie dobrze mógł bym je wyrzucić do śmieci i powiedzieć że przekazałem je do firmy zajmującej się recyklingiem :lol:

Nie wiem jakie ma Pan te ...
autor: Eagle
sob kwie 25, 2020 7:21 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Akumulatorki XLT
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 13658

Re: Akumulatorki XLT

ProScan pisze:A co to za akumulatorki? Oryginał NiCad?

Tak, to oryginalne NiCad
ProScan pisze:Jeśli tak, to chyba do muzeum detektorystyki ?
Nie rozumiem odpowiedzi :? skoro działają w miarę dobrze to dlaczego mam się ich pozbyć ???
autor: Eagle
pt kwie 24, 2020 6:48 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Akumulatorki XLT
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 13658

Akumulatorki XLT

Witam. Posiadam XLT którego nie używam od paru lat ponieważ mam inny sprzęt którego zresztą też nie używam :(
Pytanie brzmi jak poprawnie przechowywać akumulatorki żeby ich szlak do końca nie trafił ?
Czy rozładować je do jakiegoś konkretnego napięcia po czym naładować ? ładować na FAST czy ...
autor: Eagle
wt sie 29, 2017 7:39 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: XLT vs E trac
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 10052

Re: XLT vs E trac

Dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
autor: Eagle
pt sie 25, 2017 7:46 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: XLT vs E trac
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 10052

Re: XLT vs E trac

Waga to nie kłopot jeśli wykrywacz jest dobrze wyważony. W teori XLT jest cięższy od Etraca, ale jak to wygląda w praktyce ?
Czy Etrac jest trudny w obsłudze ?

Różnica między Etrac a Explorer to jakieś 500 zł. Jeśli te wykrywacze różnią się softem i wyglądem czy jest sens brać droższego ?
Czy ...
autor: Eagle
czw sie 24, 2017 9:25 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: XLT vs E trac
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 10052

XLT vs E trac

Witam. Po kilku latach walki z XLT czas przesiąść się na coś innego, po prostu mam dość ciągłego ustawiania,strojenia i kombinowania a i tak zasięg na monety max 16 cm. interesuje mnie Minelab E trac, poszukuje głównie metali kolorowych. Ma ktoś może porównanie tych dwóch wykrywaczy. Pozdrawiam.
autor: Eagle
pt wrz 23, 2016 6:39 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Problem z xlt - zakłócenia
Odpowiedzi: 64
Odsłony: 63453

Re: Problem z xlt - zakłócenia

Witam. Sprawdziłem dzisiaj wykrywacz na ustawieniach fabrycznych. Jest trochę lepiej ale też szaleje, dopiero zmiana częstotliwości pomaga. Baterie nowe, przewód od cewki nie uszkodzony. Jak pan myśli wina cewki czy elektroniki ?

Pozdrawiam
autor: Eagle
czw wrz 22, 2016 5:46 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Problem z xlt - zakłócenia
Odpowiedzi: 64
Odsłony: 63453

Re: Problem z xlt - zakłócenia

Witam. Podepnę się pod temat, Jaka może być przyczyna wzbudzania się wykrywacza przy częstotliwości 4 ?. Na 3 i 5 jest w miarę stabilnie ale też potrafi szaleć przy spadku napięcia. AC sens 66, preamp 5.

Pozdrawiam.
autor: Eagle
ndz sty 17, 2016 6:44 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Problem z cewką Whites xlt e-series
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 27595

Re: Problem z cewką Whites xlt e-series

Dziękuje za szybką odpowiedz. Pozdrawiam
autor: Eagle
ndz sty 17, 2016 5:53 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Problem z cewką Whites xlt e-series
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 27595

Re: Problem z cewką Whites xlt e-series

Witam. Podepnę się pod temat, czy opór między pinami 1-2 powinien wynosić 87 ohm, a między pinami 4-5 1,5 ohm. Cewka jest bez krzyżaka a kabel oryginalny. Pozdrawiam.
autor: Eagle
pn mar 24, 2014 4:40 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Zamiana cewki Minelab Muszkieter
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4491

Re: Zamiana cewki Minelab Muszkieter

No trudno. dziękuje i pozdrawiam
autor: Eagle
pn mar 24, 2014 12:29 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Zamiana cewki Minelab Muszkieter
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4491

Re: Zamiana cewki Minelab Muszkieter

Przypuszczam że kupienie cewki od relic hawk jest tak samo niemożliwe jak kupienie do muszkietera.
Podejmie się może pan naprawy kabla od cewki TS 1000, trzeba by wlutować kawałek kabelka przy wejściu do cewki.
Na razie sam to naprawiłem ale pewnie po miesiącu znowu trzeba będzie to naprawić.
autor: Eagle
ndz mar 23, 2014 12:08 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Zamiana cewki Minelab Muszkieter
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4491

Zamiana cewki Minelab Muszkieter

Witam. Czy można do Minelaba musketeera zastosować cewkę BBS 1000 lub jakąś inną od sovereign ?
autor: Eagle
ndz gru 01, 2013 4:41 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Problem z minelab musketeer
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 10863

Re: Problem z minelab musketeer

[quote="ProScan"

najbardziej podejrzane:

1. człowiek;




3. Np zła obsługa.

Z pana odpowiedzi wynika że tak