Dziękuje i pozdrawiam
Znaleziono 21 wyników
- pn kwie 27, 2020 2:06 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Akumulatorki XLT
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 13658
Re: Akumulatorki XLT
no i wszystko w temacie
mógł pan od razu tak napisać a nie mi jakimś muzeum oczy mydlić 
Dziękuje i pozdrawiam
Dziękuje i pozdrawiam
- sob kwie 25, 2020 10:14 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Akumulatorki XLT
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 13658
Re: Akumulatorki XLT
Czy przekazanie do muzeum oznacza "pozbyć się"? Interesujące.
Czy jeśli coś przekaże do muzeum to dalej bedzie moje ? Nie, czyli się czegoś pozbyłem. Równie dobrze mógł bym je wyrzucić do śmieci i powiedzieć że przekazałem je do firmy zajmującej się recyklingiem :lol:
Nie wiem jakie ma Pan te ...
Czy jeśli coś przekaże do muzeum to dalej bedzie moje ? Nie, czyli się czegoś pozbyłem. Równie dobrze mógł bym je wyrzucić do śmieci i powiedzieć że przekazałem je do firmy zajmującej się recyklingiem :lol:
Nie wiem jakie ma Pan te ...
- sob kwie 25, 2020 7:21 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Akumulatorki XLT
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 13658
Re: Akumulatorki XLT
ProScan pisze:A co to za akumulatorki? Oryginał NiCad?
Tak, to oryginalne NiCad
Nie rozumiem odpowiedziProScan pisze:Jeśli tak, to chyba do muzeum detektorystyki ?
- pt kwie 24, 2020 6:48 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Akumulatorki XLT
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 13658
Akumulatorki XLT
Witam. Posiadam XLT którego nie używam od paru lat ponieważ mam inny sprzęt którego zresztą też nie używam :(
Pytanie brzmi jak poprawnie przechowywać akumulatorki żeby ich szlak do końca nie trafił ?
Czy rozładować je do jakiegoś konkretnego napięcia po czym naładować ? ładować na FAST czy ...
Pytanie brzmi jak poprawnie przechowywać akumulatorki żeby ich szlak do końca nie trafił ?
Czy rozładować je do jakiegoś konkretnego napięcia po czym naładować ? ładować na FAST czy ...
- wt sie 29, 2017 7:39 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: XLT vs E trac
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 10052
Re: XLT vs E trac
Dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
- pt sie 25, 2017 7:46 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: XLT vs E trac
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 10052
Re: XLT vs E trac
Waga to nie kłopot jeśli wykrywacz jest dobrze wyważony. W teori XLT jest cięższy od Etraca, ale jak to wygląda w praktyce ?
Czy Etrac jest trudny w obsłudze ?
Różnica między Etrac a Explorer to jakieś 500 zł. Jeśli te wykrywacze różnią się softem i wyglądem czy jest sens brać droższego ?
Czy ...
Czy Etrac jest trudny w obsłudze ?
Różnica między Etrac a Explorer to jakieś 500 zł. Jeśli te wykrywacze różnią się softem i wyglądem czy jest sens brać droższego ?
Czy ...
- czw sie 24, 2017 9:25 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: XLT vs E trac
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 10052
XLT vs E trac
Witam. Po kilku latach walki z XLT czas przesiąść się na coś innego, po prostu mam dość ciągłego ustawiania,strojenia i kombinowania a i tak zasięg na monety max 16 cm. interesuje mnie Minelab E trac, poszukuje głównie metali kolorowych. Ma ktoś może porównanie tych dwóch wykrywaczy. Pozdrawiam.
- pt wrz 23, 2016 6:39 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Problem z xlt - zakłócenia
- Odpowiedzi: 64
- Odsłony: 63453
Re: Problem z xlt - zakłócenia
Witam. Sprawdziłem dzisiaj wykrywacz na ustawieniach fabrycznych. Jest trochę lepiej ale też szaleje, dopiero zmiana częstotliwości pomaga. Baterie nowe, przewód od cewki nie uszkodzony. Jak pan myśli wina cewki czy elektroniki ?
Pozdrawiam
Pozdrawiam
- czw wrz 22, 2016 5:46 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Problem z xlt - zakłócenia
- Odpowiedzi: 64
- Odsłony: 63453
Re: Problem z xlt - zakłócenia
Witam. Podepnę się pod temat, Jaka może być przyczyna wzbudzania się wykrywacza przy częstotliwości 4 ?. Na 3 i 5 jest w miarę stabilnie ale też potrafi szaleć przy spadku napięcia. AC sens 66, preamp 5.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.
- ndz sty 17, 2016 6:44 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Problem z cewką Whites xlt e-series
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 27595
Re: Problem z cewką Whites xlt e-series
Dziękuje za szybką odpowiedz. Pozdrawiam
- ndz sty 17, 2016 5:53 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Problem z cewką Whites xlt e-series
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 27595
Re: Problem z cewką Whites xlt e-series
Witam. Podepnę się pod temat, czy opór między pinami 1-2 powinien wynosić 87 ohm, a między pinami 4-5 1,5 ohm. Cewka jest bez krzyżaka a kabel oryginalny. Pozdrawiam.
- pn mar 24, 2014 4:40 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Zamiana cewki Minelab Muszkieter
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4491
Re: Zamiana cewki Minelab Muszkieter
No trudno. dziękuje i pozdrawiam
- pn mar 24, 2014 12:29 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Zamiana cewki Minelab Muszkieter
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4491
Re: Zamiana cewki Minelab Muszkieter
Przypuszczam że kupienie cewki od relic hawk jest tak samo niemożliwe jak kupienie do muszkietera.
Podejmie się może pan naprawy kabla od cewki TS 1000, trzeba by wlutować kawałek kabelka przy wejściu do cewki.
Na razie sam to naprawiłem ale pewnie po miesiącu znowu trzeba będzie to naprawić.
Podejmie się może pan naprawy kabla od cewki TS 1000, trzeba by wlutować kawałek kabelka przy wejściu do cewki.
Na razie sam to naprawiłem ale pewnie po miesiącu znowu trzeba będzie to naprawić.
- ndz mar 23, 2014 12:08 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Zamiana cewki Minelab Muszkieter
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4491
Zamiana cewki Minelab Muszkieter
Witam. Czy można do Minelaba musketeera zastosować cewkę BBS 1000 lub jakąś inną od sovereign ?
- ndz gru 01, 2013 4:41 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Problem z minelab musketeer
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 10863
Re: Problem z minelab musketeer
[quote="ProScan"
najbardziej podejrzane:
1. człowiek;
3. Np zła obsługa.
Z pana odpowiedzi wynika że tak
najbardziej podejrzane:
1. człowiek;
3. Np zła obsługa.
Z pana odpowiedzi wynika że tak