niemoge sobie sam z nim poradzi. Zgory bardzo dziekuje
Znaleziono 3 wyniki
- sob lut 08, 2014 7:53 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: CO WYBRAC na drobne i duze przedmieoty militarka i monetki
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3467
CO WYBRAC na drobne i duze przedmieoty militarka i monetki
witam prosze o rade jaki wykrywacz najlepszy na drobne i duze przedmieoty militarka i monetki .Nie je jestem poczatkujacy prosze o konkretna i szczerą pomoc cena do 4000zl. Poprostu mam dylemat
niemoge sobie sam z nim poradzi. Zgory bardzo dziekuje
niemoge sobie sam z nim poradzi. Zgory bardzo dziekuje
- ndz sty 19, 2014 4:33 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Whites Mxt E-tracker czy lepiej MXt pro
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 4713
Re: Whites Mxt E-tracker czy lepiej MXt pro
witam i bardzoo dziekuje za odpowiec . Czyki to sprzet którego nie bede zalowal ]
wiem ze wszedzie jest opisany ale nie ma to jak uslyszec twoje zdanie helm bagnet i monetki niemaja dla niego problemu? i czy siegnie na metr cos wiekszego? 
- sob sty 18, 2014 11:43 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Whites Mxt E-tracker czy lepiej MXt pro
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 4713
white MXT
Witam szanownych kolegów. Prosze o pomoc przyzakupie wykrywacza withe MXTPRO czy MXT D2 niewiem jaka ruznica jest miedzy nimi. Z tego co wyczytalem na forach to niby dobry sprzet niby taki jak bym chciał. Od siebie dodam ze nie jestem poczatkujacy i chodze z wykrywaczem od 6 lat Garret ace250 tak ...