Znaleziono 6 wyników

autor: drifters24
czw cze 18, 2015 10:45 am
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: White's 6000/d - Cewka
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 8324

White's 6000/d - Cewka

Panie Piotrze!
Dostałem od kolegi z racji miłości do marki takiego j.w 6000/d pierwszej serii.
Wykrywacz jest sprawny za to cewka kończy swój żywot...
Posiadam cewki bm-950 ale najwidoczniej nie jest kompatybilna bo po podłączeniu cisza...
Jaka podejdzie?
autor: drifters24
ndz cze 29, 2014 4:19 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Eagle spectrum przeróbka lcd na oled
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 6068

Re: Eagle spectrum przeróbka lcd na oled

Znalazłem fachowca elektronika-programistę znającego się na tego typu przeróbkach koszt robocizny do 50zł co mnie bardzo ucieszyło
Jest jeszcze jedna prośba, potrzebny jest jednak schemat elektroniki Orzełka...
Czy mógłbym prosić o jakiś skan lub pdf na drifters24@gmail.com ?
Prosiłem go także aby ...
autor: drifters24
czw cze 26, 2014 2:33 am
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Eagle spectrum przeróbka lcd na oled
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 6068

Eagle spectrum przeróbka lcd na oled

Witam

Po awarii podświetlenia w starym i wyplowiałym fabrycznym lcd, zdecydowałem się na pójście krok dalej a mianowicie zakupiłem zamiennik wyswietlacza alfanumerycznego 20x4 marki Winstar.
Nie wymaga on podświetlenia więc pozwoli na pozbycie się przetwornicy, zaoszczędzi sporo energii i znacznie ...
autor: drifters24
czw sty 30, 2014 10:10 am
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Whites Eagle Spectrum a wyświetlacz XLT?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6974

Re: Whites Eagle Spectrum a wyświetlacz XLT?

W pełni rozumiem i bardzo dziękuję za pomoc. =D>
autor: drifters24
czw sty 30, 2014 1:06 am
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Whites Eagle Spectrum a wyświetlacz XLT?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6974

Re: Whites Eagle Spectrum a wyświetlacz XLT?

Dziekuję za odpowiedź, jestem zainteresowany.
Proszę jeszcze o podanie na maila kosztu takiej usługi wraz z częściami xlt. W najbliższym czasie będę wymieniać u Pana przewód cewki i jeżeli cena przeróbki mnie nie zabije to dobijemy targu.

Pozdrawiam
autor: drifters24
śr sty 29, 2014 4:43 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Whites Eagle Spectrum a wyświetlacz XLT?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6974

Whites Eagle Spectrum a wyświetlacz XLT?

Ostatnio wpadł mi do głowy taki oto pomysł.
Zastanawiam sie czy mojego ukochanego orzełka, można usprawnić zakładając wyświetlacz od Xlt.
Czy jest szansa że taka przeróbka zadziała?
Czy raczej wybić sobie z głowy taka abstrakcję?

Proszę o podpowiedź.