Panie Piotrze!
Dostałem od kolegi z racji miłości do marki takiego j.w 6000/d pierwszej serii.
Wykrywacz jest sprawny za to cewka kończy swój żywot...
Posiadam cewki bm-950 ale najwidoczniej nie jest kompatybilna bo po podłączeniu cisza...
Jaka podejdzie?
Znaleziono 6 wyników
- czw cze 18, 2015 10:45 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: White's 6000/d - Cewka
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 8324
- ndz cze 29, 2014 4:19 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Eagle spectrum przeróbka lcd na oled
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 6068
Re: Eagle spectrum przeróbka lcd na oled
Znalazłem fachowca elektronika-programistę znającego się na tego typu przeróbkach koszt robocizny do 50zł co mnie bardzo ucieszyło
Jest jeszcze jedna prośba, potrzebny jest jednak schemat elektroniki Orzełka...
Czy mógłbym prosić o jakiś skan lub pdf na drifters24@gmail.com ?
Prosiłem go także aby ...
Jest jeszcze jedna prośba, potrzebny jest jednak schemat elektroniki Orzełka...
Czy mógłbym prosić o jakiś skan lub pdf na drifters24@gmail.com ?
Prosiłem go także aby ...
- czw cze 26, 2014 2:33 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Eagle spectrum przeróbka lcd na oled
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 6068
Eagle spectrum przeróbka lcd na oled
Witam
Po awarii podświetlenia w starym i wyplowiałym fabrycznym lcd, zdecydowałem się na pójście krok dalej a mianowicie zakupiłem zamiennik wyswietlacza alfanumerycznego 20x4 marki Winstar.
Nie wymaga on podświetlenia więc pozwoli na pozbycie się przetwornicy, zaoszczędzi sporo energii i znacznie ...
Po awarii podświetlenia w starym i wyplowiałym fabrycznym lcd, zdecydowałem się na pójście krok dalej a mianowicie zakupiłem zamiennik wyswietlacza alfanumerycznego 20x4 marki Winstar.
Nie wymaga on podświetlenia więc pozwoli na pozbycie się przetwornicy, zaoszczędzi sporo energii i znacznie ...
- czw sty 30, 2014 10:10 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Whites Eagle Spectrum a wyświetlacz XLT?
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6974
Re: Whites Eagle Spectrum a wyświetlacz XLT?
W pełni rozumiem i bardzo dziękuję za pomoc. 

- czw sty 30, 2014 1:06 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Whites Eagle Spectrum a wyświetlacz XLT?
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6974
Re: Whites Eagle Spectrum a wyświetlacz XLT?
Dziekuję za odpowiedź, jestem zainteresowany.
Proszę jeszcze o podanie na maila kosztu takiej usługi wraz z częściami xlt. W najbliższym czasie będę wymieniać u Pana przewód cewki i jeżeli cena przeróbki mnie nie zabije to dobijemy targu.
Pozdrawiam
Proszę jeszcze o podanie na maila kosztu takiej usługi wraz z częściami xlt. W najbliższym czasie będę wymieniać u Pana przewód cewki i jeżeli cena przeróbki mnie nie zabije to dobijemy targu.
Pozdrawiam
- śr sty 29, 2014 4:43 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Whites Eagle Spectrum a wyświetlacz XLT?
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6974
Whites Eagle Spectrum a wyświetlacz XLT?
Ostatnio wpadł mi do głowy taki oto pomysł.
Zastanawiam sie czy mojego ukochanego orzełka, można usprawnić zakładając wyświetlacz od Xlt.
Czy jest szansa że taka przeróbka zadziała?
Czy raczej wybić sobie z głowy taka abstrakcję?
Proszę o podpowiedź.
Zastanawiam sie czy mojego ukochanego orzełka, można usprawnić zakładając wyświetlacz od Xlt.
Czy jest szansa że taka przeróbka zadziała?
Czy raczej wybić sobie z głowy taka abstrakcję?
Proszę o podpowiedź.