Znaleziono 4 wyniki
- wt lis 04, 2014 1:43 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Przesiadka z Fisher 1266x na... Fisher F4 ?
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 6577
Re: Przesiadka z Fisher 1266x na... Fisher F4 ?
Do wydania mam około 3 ale myślałem o zakupie jeszcze parę przydatnych rzeczy w teren typu power bank GPS i itp ale zanim sobie o tym przypomniałem wklepałem już post na stronę i nie mogę go edytować. A tutaj już dałem mniejszy koszt po uwzględnieniu już tych gadżetów. Ale w sumie gadżety mogą ...
- wt lis 04, 2014 1:31 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Przesiadka z Fisher 1266x na... Fisher F4 ?
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 6577
Re: Przesiadka z Fisher 1266x na... Fisher F4 ?
A co by Pan polecił oczywiście w rozsądnych pieniądzach 
- wt lis 04, 2014 1:06 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Przesiadka z Fisher 1266x na... Fisher F4 ?
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 6577
Re: Przesiadka z Fisher 1266x na... Fisher F4 ?
Też sie nad tym zastanawiałem tylko że to jest już stary sprzęt i cewke 11" DD do niego dostać to praktycznie graniczy z cudem.
- ndz lis 02, 2014 9:36 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Przesiadka z Fisher 1266x na... Fisher F4 ?
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 6577
Przesiadka z Fisher 1266x na... Fisher F4 ?
Witam zastanawiam się nad kupnem nowej piszczałki i nie bardzo wiem co wybrać, ponieważ nie siedzę w tym na bieżąco.
Do tej pory chodziłem z Fisher 1266x lecz ten mimo iż dobry snajper, ze względu na zasięgi i mała cewkę, troszkę się już wysłużył. Dodam że jestem kompletnie zielony w tych sprawach ...
Do tej pory chodziłem z Fisher 1266x lecz ten mimo iż dobry snajper, ze względu na zasięgi i mała cewkę, troszkę się już wysłużył. Dodam że jestem kompletnie zielony w tych sprawach ...