poproszę o koszta
z przesunięciem otworu nie będę miał problemu
mój e mail sebastian.p[..]
pozdrawiam
Znaleziono 5 wyników
- wt lut 21, 2017 7:58 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: klawiatura whites eagle spectrum
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 7927
- wt lut 21, 2017 9:10 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: klawiatura whites eagle spectrum
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 7927
klawiatura whites eagle spectrum
witam
poszukuję jak w tytule klawiatury membranowej do orzełka
padła mi ścieżka od włącznika wykrywacza
jaki koszt takiej klawiatury
pozdrawiam
poszukuję jak w tytule klawiatury membranowej do orzełka
padła mi ścieżka od włącznika wykrywacza
jaki koszt takiej klawiatury
pozdrawiam
- ndz lip 17, 2016 9:47 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: uszkodzony orzełek
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 9645
Re: uszkodzony orzełek
tajemnica tajemnicą choć tyle czy to dobry egzemplarz
poza tym ingerencji w elektronikę nie było do tej pory brak widocznych prze lutowań
przynajmniej wizualnie
pewnie po sezonie umówię się na przegląd
pozdrawiam
poza tym ingerencji w elektronikę nie było do tej pory brak widocznych prze lutowań
przynajmniej wizualnie
pewnie po sezonie umówię się na przegląd
pozdrawiam
- ndz lip 17, 2016 9:22 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: uszkodzony orzełek
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 9645
Re: uszkodzony orzełek
dziękuję za odpowiedź więc gość nabił mnie w butelkę ale to nic
poradziłem sobie z problemem już działa winowajcą był urwany kabel od filtra niedokręcona plastykowa śruba
orzełek ożył dziękuję za szybką reakcję ale jak by można było prosić o informacje co było przyczyną pobytu w serwisie tego ...
poradziłem sobie z problemem już działa winowajcą był urwany kabel od filtra niedokręcona plastykowa śruba
orzełek ożył dziękuję za szybką reakcję ale jak by można było prosić o informacje co było przyczyną pobytu w serwisie tego ...
- ndz lip 17, 2016 7:04 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: uszkodzony orzełek
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 9645
problem z orzełkiem
witam mam od dzisiaj problem z moim orzełkiem.
zakupiłem go jakiś miesiąc temu i do tej pory było ok.
dzisiaj podczas spacerku nagle zgasł ,myślałem że baterie ale niestety to nie one.
najlepsze jest to że jak mam zdjętą obudowę i wykrywacz z uniesioną cewką powyżej pasa to odpala i działa poprawnie ...
zakupiłem go jakiś miesiąc temu i do tej pory było ok.
dzisiaj podczas spacerku nagle zgasł ,myślałem że baterie ale niestety to nie one.
najlepsze jest to że jak mam zdjętą obudowę i wykrywacz z uniesioną cewką powyżej pasa to odpala i działa poprawnie ...