Znaleziono 2 wyniki
- pt lip 22, 2016 10:02 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Co po At Pro ? Już sam nie wiem co wybrać .
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 8854
Re: Co po At Pro ? Już sam nie wiem co wybrać .
Dzięki ProScan za odp . właśnie liczyłem na Twoją odp . No to nic pada wybór na XP DEUS z panelem. Jedynie co słuchy mnie doszły że ten akumulator w tych cewkach wysiada . Prawda to według Ciebie co siedzisz w tym temacie ?
- czw lip 21, 2016 10:35 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Co po At Pro ? Już sam nie wiem co wybrać .
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 8854
Co po At Pro ? Już sam nie wiem co wybrać .
Witaj ProScan , Witajcie drodzy poszukiwacze.
Jak w temacie . Sprzedaje At Pro aby spr czegoś nowego i innego . Podam teraz kilka wykrywaczy które mam na oku i już sam nie wiem który wybrać taki mam mętlik w głowie ...Proszę o wyrozumiałość i rzetelne podpowiedzi. Widziałem były już tematy z ...
Jak w temacie . Sprzedaje At Pro aby spr czegoś nowego i innego . Podam teraz kilka wykrywaczy które mam na oku i już sam nie wiem który wybrać taki mam mętlik w głowie ...Proszę o wyrozumiałość i rzetelne podpowiedzi. Widziałem były już tematy z ...