Czy zacisk łączący dolny i górny wysięgnik masz skierowany do dołu czy do góry?
Pozdrawiam,
Grzechutor
zacisk miałem cały czas skierowany do góry - teraz sprawdziłem jak to by było, jakby wsadziło się tyczkę zaciskiem do dołu - no i EUREKA !!! tyczka wchodzi o jakieś 3 cm głębiej i siedzi ...
Znaleziono 22 wyniki
- wt cze 24, 2008 10:32 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: "wylatająca" tyczka w explorerze se
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 24373
- pt maja 23, 2008 6:52 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: "wylatająca" tyczka w explorerze se
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 24373
Re: "wylatająca" tyczka w explorerze se
u mnie z kolei zatrzask dolnego wysięgnika trzyma bardzo mocno - zato górny prawie w ogóle nie trzyma.
no ale widze, ze ten typ tak ma i patent z taśmą jest wskazany
no ale widze, ze ten typ tak ma i patent z taśmą jest wskazany
- czw maja 22, 2008 7:30 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: "wylatająca" tyczka w explorerze se
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 24373
Re: "wylatająca" tyczka w explorerze se
dlatego nawet przez mysl mi nie przeszlo reklamowanie wykrywacza
zadalem pytanie na forum tylko dlatego - ze w moim przypadku albo elementy byly niespasowane od poczatku, albo zuzyly sie ekstremalnie szybko - i chcialem poznac opinie innych uzytkownikow ex se
zadalem pytanie na forum tylko dlatego - ze w moim przypadku albo elementy byly niespasowane od poczatku, albo zuzyly sie ekstremalnie szybko - i chcialem poznac opinie innych uzytkownikow ex se
- czw maja 22, 2008 1:15 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: "wylatająca" tyczka w explorerze se
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 24373
Re: "wylatająca" tyczka w explorerze se
kurcze, tego nie wiem
mam go jako drugi wlasciciel, poprzedni po kupnie nie spodziewal sie tego, ze jego kregoslup nie wytrzyma takiego ciezaru i po 2 tygodniach od zakupu ja go od niego odkupilem
ale wygladal na nowy, folia na wyswietlaczu etc.
mam go jako drugi wlasciciel, poprzedni po kupnie nie spodziewal sie tego, ze jego kregoslup nie wytrzyma takiego ciezaru i po 2 tygodniach od zakupu ja go od niego odkupilem
ale wygladal na nowy, folia na wyswietlaczu etc.
- czw maja 22, 2008 7:12 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: "wylatająca" tyczka w explorerze se
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 24373
Re: "wylatająca" tyczka w explorerze se
Nie bardzo rozumiem, historia jest taka, ze sprzet zostal kupiony w polsce w vikingu rok temu i byl uzytkowany zgodnie ze zdrowym rozsadkiem oraz z dbaloscia. Wkoncu nie mala kase kosztowal. A problem ten sie pojawil w sumie po 1mcu od kupna. Gdzies juz czytalem ze sa problemy z zatrzaskami i ...
- śr maja 21, 2008 7:13 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: "wylatająca" tyczka w explorerze se
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 24373
"wylatająca" tyczka w explorerze se
witam
chciałbym zapytać - czy tylko ja mam taki problem. Otoż w moim explorerze od nowości najprawdopodobniej zatrzask trzymający tyczkę z sondą przy elektronice był zbyt słaby. A może to tyczka była zbyt wąska, gdyż podczas przemiatania po 10-15 min. muszę wsuwać ją spowrotem do gniazda. Niestety ...
chciałbym zapytać - czy tylko ja mam taki problem. Otoż w moim explorerze od nowości najprawdopodobniej zatrzask trzymający tyczkę z sondą przy elektronice był zbyt słaby. A może to tyczka była zbyt wąska, gdyż podczas przemiatania po 10-15 min. muszę wsuwać ją spowrotem do gniazda. Niestety ...
- pn mar 24, 2008 3:52 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Minelab Explorer i złoto
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 22647
Re: Minelab Explorer i złoto
ja ostatnimi czasy spedzilem pare dni na poletku i szkolilem sie w obsludze mojego SE
czulosc mialem na 31 czyli prawie max
i iron mask na "30" czyli o jeden mniej niz all metal
i pare razy mialem sytuacje, ze sygnal byl powtarzajacy sie, lamliwy ale dzwonil nisko tak jak na stal, tylko co ...
czulosc mialem na 31 czyli prawie max
i iron mask na "30" czyli o jeden mniej niz all metal
i pare razy mialem sytuacje, ze sygnal byl powtarzajacy sie, lamliwy ale dzwonil nisko tak jak na stal, tylko co ...
- pn mar 24, 2008 10:10 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Minelab Explorer i złoto
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 22647
Re: Minelab Explorer i złoto
ja mam pytanie, jak byl ustawiony wykrywacz?
jak mniemam czulosc na max, dyskrminacja na 0
?
jak sygnalizowal wykrywacz znalezienie takiej monetki ?
czy to byl jakis wyrazny dziek, czy raczej przypadkowe pierdniecia
interesuje mnie to bo caly czas ucze sie kozystac z M. SE
jak mniemam czulosc na max, dyskrminacja na 0
?
jak sygnalizowal wykrywacz znalezienie takiej monetki ?
czy to byl jakis wyrazny dziek, czy raczej przypadkowe pierdniecia
interesuje mnie to bo caly czas ucze sie kozystac z M. SE
- pn lip 09, 2007 4:09 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: okładzina rączki do minelaba SE
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 7625
Re: okładzina rączki do minelaba SE
czy jest jakis "myk" na zdjecie panelu? czy jest on po prostu polaczony wtyczka z reszta i bez problemu mozna go rozebrac odkrecajac pare srubek?....
w takim razie podesle adres dowysylki
w takim razie podesle adres dowysylki
- pn lip 09, 2007 2:32 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: okładzina rączki do minelaba SE
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 7625
Re: okładzina rączki do minelaba SE
witam
ile kosztuje gąbeczka ?
czy do jej założenia potrzebne jest zdjęcie panelu z elektroniką? - jak najłatwiej ją założyć, chciałbym zaoszczędzić sobie czasu oraz pieniędzy związanych z wysyłką wykrywacza - myślę, że podołam wyzwaniu jakim jest samodzielny montaż tej gąbki
ile kosztuje gąbeczka ?
czy do jej założenia potrzebne jest zdjęcie panelu z elektroniką? - jak najłatwiej ją założyć, chciałbym zaoszczędzić sobie czasu oraz pieniędzy związanych z wysyłką wykrywacza - myślę, że podołam wyzwaniu jakim jest samodzielny montaż tej gąbki
- czw maja 17, 2007 11:20 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: okładzina rączki do minelaba SE
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 7625
Re: okładzina rączki do minelaba SE
witam, czy moze gąbeczka juz dotarła ? 
- pn kwie 30, 2007 9:06 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: okładzina rączki do minelaba SE
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 7625
Re: okładzina rączki do minelaba SE
wiec bardzo bym prosił - obecnie zadowole się półśrodkiem w postaci ściegu chirurgicznego ale dlugo tak nie pociągne
ergonomia bez tej okładziny znacznie spada
dziekuje i czekam na informacje po sprowadzeniu tego elementu do kraju
ps. czy jest konieczność wysyłania wykrywacza w celu wymiany ...
ergonomia bez tej okładziny znacznie spada
dziekuje i czekam na informacje po sprowadzeniu tego elementu do kraju
ps. czy jest konieczność wysyłania wykrywacza w celu wymiany ...
- pn kwie 30, 2007 8:56 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: okładzina rączki do minelaba SE
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 7625
okładzina rączki do minelaba SE
witam
na wypadzie w bieszczady najprawdopodobniej rozerwałem o gałąź rączke w moim SE. niby nic, ale małe naderwanie po jakimś czasie rozeszło się do praktycznie całkowitego rozerwania okładziny. Stąd moje zapytanie - czy jest możliwość dokupienia samego gumowego chwytu do rękojeści? i czy jest ...
na wypadzie w bieszczady najprawdopodobniej rozerwałem o gałąź rączke w moim SE. niby nic, ale małe naderwanie po jakimś czasie rozeszło się do praktycznie całkowitego rozerwania okładziny. Stąd moje zapytanie - czy jest możliwość dokupienia samego gumowego chwytu do rękojeści? i czy jest ...
- sob mar 10, 2007 8:41 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: fisher cz3d
- Odpowiedzi: 30
- Odsłony: 34000
Re: fisher cz3d
przy tescie baterii zmienia sie rowniez wysokosc tonu - ja tak mialem bynajmniej. im nizszy tym slabsze baterie a przy tym samym wskazowka bardziej odchodzi w lewo
- czw lut 15, 2007 11:03 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: fisher cz3d
- Odpowiedzi: 30
- Odsłony: 34000
Re: fisher cz3d
tak, czytalem to - az zal d. sciska jak sie czyta takie rzeczy
:(
bardzo to przykre, no ale coz, ten co ma glowe na karku i poczytal pare tego typu wypowiedzi swoje zdanie juz wyrobil, i mysle nie zwaza na tego typu posty
bardzo to przykre, no ale coz, ten co ma glowe na karku i poczytal pare tego typu wypowiedzi swoje zdanie juz wyrobil, i mysle nie zwaza na tego typu posty