Instrukce juz mam dziekuje.
Znaleziono 4 wyniki
- ndz sty 14, 2007 8:57 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Modernizacja discovery TF 900
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 9826
Re: Modernizacja discovery TF 900
Podjadę jak znajdę trochę czasu bo mam niedaleko
Instrukce juz mam dziekuje.
Instrukce juz mam dziekuje.
- ndz sty 14, 2007 3:02 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Modernizacja discovery TF 900
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 9826
Re: Modernizacja discovery TF 900
Podstawki są raczej fabryczne - sprzet przyleciał kilka lat temu z USA i tutaj nikt w nim nie grzebał.
Co do potencjometru to tylko przypuszczenia
tak czy owak jesli jakakolwiek modernizacja wykrywacza poprawiajaca stabilnośc pracy jest możliwa to jestem nią zainteresowany.
Co do potencjometru to tylko przypuszczenia
tak czy owak jesli jakakolwiek modernizacja wykrywacza poprawiajaca stabilnośc pracy jest możliwa to jestem nią zainteresowany.
- ndz sty 14, 2007 2:16 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Modernizacja discovery TF 900
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 9826
Re: Modernizacja discovery TF 900
Informacja pochodzi od "starego wyjadacza" napotkanego w terenie ,który twierdzi ze dobry znający temat elektronik poradzi sobie ze znanym problemem niestabilnosci wykrywacza , twierdził że po "przeróbce "może z nim chodzic godzinę bez rozstrajania i używa go w ten sposób od paru dobrych lat. Nie ...
- sob sty 13, 2007 8:42 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Modernizacja discovery TF 900
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 9826
Modernizacja discovery TF 900
Witam, dowiedziałem sie przypadkiem że istnieje sprawdzony sposób modernizacjii wykrywacza klasy tm 800 a konkretnie tf 900 polegajacej na bardzo radykalnej poprawie stabilności , czy zna Pan temat?