Zakupiłem już Detecha 13 DD ultimate, zobaczymy jak będzie na nowej sondzie, czekam na przesyłkę.
Pozdrawiam
Znaleziono 2 wyniki
- pn lis 25, 2019 11:13 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Omega 8000 wzbudzanie
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 10644
- ndz lis 24, 2019 1:48 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Omega 8000 wzbudzanie
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 10644
Omega 8000 wzbudzanie
Witam wszystkich serdecznie. Mam pytanie odnośnie Teknetics Omega 8000. Czy mógł by mi ktoś wyjaśnić jak prawidłowo wystroić ten wykrywacz do gruntu tak aby zminimalizować o uciążliwe pikanie, zauważyłem że wykrywka czasem wzbudza się zupełnie bez przyczyny. Gdzieś czytałem żeby po automatycznym ...