Znaleziono 2 wyniki

autor: Kronos
pn lis 25, 2019 11:13 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Omega 8000 wzbudzanie
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 10644

Re: Omega 8000 wzbudzanie

Zakupiłem już Detecha 13 DD ultimate, zobaczymy jak będzie na nowej sondzie, czekam na przesyłkę.
Pozdrawiam
autor: Kronos
ndz lis 24, 2019 1:48 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Omega 8000 wzbudzanie
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 10644

Omega 8000 wzbudzanie

Witam wszystkich serdecznie. Mam pytanie odnośnie Teknetics Omega 8000. Czy mógł by mi ktoś wyjaśnić jak prawidłowo wystroić ten wykrywacz do gruntu tak aby zminimalizować o uciążliwe pikanie, zauważyłem że wykrywka czasem wzbudza się zupełnie bez przyczyny. Gdzieś czytałem żeby po automatycznym ...