Znaleziono 15 wyników

autor: jajo
wt maja 03, 2011 6:58 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: XXVIII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji ŁÓDŹ 2011
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 15357

Re: XXVIII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji ŁÓDŹ 2011

I po zlocie..........

W imieniu SEH "GRUPA ŁÓDŹ" dziękujemy wszystkim za przybycie i świetną zabawę.
Było nam niezwykle miło WAS gościć. Mamy nadzieję, że WAM również się podobało.

Proszę o podzielenie się przez Szanownych Zlotowiczów swoimi uwagami oraz oczywiście fotki mile widziane na ...
autor: jajo
pt kwie 22, 2011 11:04 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: XXVIII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji ŁÓDŹ 2011
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 15357

Re: XXVIII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji ŁÓDŹ 2011

W dniu dzisiejszym drugi patronat nad zlotem objął Wojewódzki Konserwator Zabytków w Łodzi ,Pan Wojciech Szygendowski.

Dla zarejestrowanych zlotowiczów zaplanowaliśmy też poszukiwania pod okiem archeologów na terenie byłego poligonu Brus Smile
Czyli w planie na 2 maja zostajemy przy wersji ...
autor: jajo
śr kwie 20, 2011 10:51 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: XXVIII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji ŁÓDŹ 2011
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 15357

Re: XXVIII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji ŁÓDŹ 2011

Do wszystkich zainteresowanych obecnością na zlocie a nie mających jeszcze rezerwacji noclegów !!!Na dzień dzisiejszy są jeszcze miejsca.Od 25 kwietnia chętni - spóźnialscy będą mogli rezerwować nocleg tylko w ośrodku ponieważ wszystkie nadwyżki noclegowe zostaną zwrócone kierownictwu.
autor: jajo
pn kwie 18, 2011 10:22 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: XXVIII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji ŁÓDŹ 2011
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 15357

Re: XXVIII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji ŁÓDŹ 2011

UWAGA !!! UWAGA !!!


PLAN ZLOTU JUŻ NIEMAL DOKŁADNY
30 KWIETNIA

Do 10.30 - zapisy

11:00 - wyjazd do Muzeum Włókiennictwa.
Zwiedzanie ww.muzeum i znajdującego się obok skansenu.
14:00 - Przejazd do Hali Sportowej.
Zwiedzanie Muzeum Sportu i podziemi hali.
Na miejscu możliwość zjedzenia ...
autor: jajo
czw mar 31, 2011 8:26 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: XXVIII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji ŁÓDŹ 2011
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 15357

Re: XXVIII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji ŁÓDŹ 2011

Panowie podczas naszego zlotu być może odbędzie się także zlot miłośników Wartburga w tej samej lokalizacji więc przypominam o rezerwacjach noclegów.
Zapisy przyjmuje kolega Toperz0 czyli Tomek Klepacz tel.:604866198



Obrazek
autor: jajo
śr mar 02, 2011 9:10 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: XXVIII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji ŁÓDŹ 2011
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 15357

Re: XXVIII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji ŁÓDŹ 2011

W najbliższy weekend 5-6 III podczas XIX Ogólnopolskiej Giełdy Rzeczy Dawnych i Osobliwości w Łodzi będzie kolejna możliwość wstąpienia w szeregi stowarzyszenia "GRUPA ŁÓDŹ" , będzie można porozmawiać o działaniach prowadzonych przez nas oraz o majowym zlocie który organizujemy
Nasz punkt będzie ...
autor: jajo
pt sty 07, 2011 8:27 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: XXVIII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji ŁÓDŹ 2011
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 15357

XXVIII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji ŁÓDŹ 2011

Szanowni poszukiwacze

Mam zaszczyt poinformować Was, iż kolejna edycja Międzynarodowych Zlotów Eksploracji odbędzie się w Łodzi.
Stowarzyszenie Eksploracyjno-Historyczne „Grupa Łódź” serdecznie zaprasza wszystkich w dniach 29.IV.2011 (Piątek) - 03.V.2011 (Wtorek)
Oczywiście ...
autor: jajo
śr mar 14, 2007 10:21 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Czy możecie pomóc? (od MD3010 do Tesoro Cibola)
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 20365

Re: Czy możecie pomóc?

Ja tez z ciekawosci gdzie wyczailes tego Tesoro i za ile jezeli mozna wiedziec??? :oops:
autor: jajo
wt mar 13, 2007 9:21 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Malutki problem: gdzie i czy w ogóle kupić Garretta
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6691

Re: Malutki problem: gdzie i czy w ogóle kupić Garretta

A i jeszce w Vikingu nie ma ACE 150?? Własnie ten chce kupic teraz. I czy faktycznie te garretty tak sie psują czesto??
autor: jajo
wt mar 06, 2007 10:38 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Chce szukac w mieszkaniach i piwnicach pomóżcie
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 10012

Re: Chce szukac w mieszkaniach i piwnicach pomóżcie

Hmm a moze polecicie mi cos latwo dostepnego np. na all...ro jakis taki model gdzies do okolo 600 zł
Dzieki za wszystkie odpowiedzi
autor: jajo
wt mar 06, 2007 8:03 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Chce szukac w mieszkaniach i piwnicach pomóżcie
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 10012

Re: Chce szukac w mieszkaniach i piwnicach pomóżcie

wiec jaki model wykrywacza proponujesz do tego typu poszukiwan??
autor: jajo
wt mar 06, 2007 4:21 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Chce szukac w mieszkaniach i piwnicach pomóżcie
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 10012

Re: Chce szukac w mieszkaniach i piwnicach pomóżcie

No rozumiem ale czy taki ACE 150 wystarczy czy powinienem upatrzyc cos innego?? Co wiec proponujesz do takiego celu za taka kwote??
W sumie nastawilem sie na tego Garretta bo duzo pozytywnych opini slyszalem zreszta ma wyswietlacz i nawet latwo go sprzedac tak jakby co.
Wiec jesli macie jakies ...
autor: jajo
pn mar 05, 2007 10:08 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Chce szukac w mieszkaniach i piwnicach pomóżcie
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 10012

Chce szukac w mieszkaniach i piwnicach pomóżcie

Witam jak jzu w temacie moim zamiarem jest szukanie głownie w starych kamienicach czyli ściany (mam juz pare nakreconych tematow) i piwnicach ale i rowniez troche na teren. Już duzo czytalem ale i tak nie moge sie zdecydowac. Kwota to jakies 600 zł (poki co)
Myslalem nad garrettem ACE 150
Sam juz ...
autor: jajo
śr lut 14, 2007 12:19 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: versatile md3007 firmy seben
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3597

versatile md3007 firmy seben

Czy ma ktoś może jakies dane jak obslugiwac ten wykrywacz albo jakas instrukcje??
ma pelno pokretel i nie potrafie dobrze go obsłuzyc
Z góry dzieki