Znaleziono 3 wyniki

autor: RG42
wt gru 27, 2005 10:15 pm
Forum: Zawartość witryny proscan.gliwice.pl oraz niniejszego forum
Temat: Podpisy i prywatne wiadomości
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 17608

Re: Podpisy i prywatne wiadomości

Rozumiem, nie ma sprawy. Tak tylko zapytałem, bo myślałem, że może to ja sam coś źle robię. Nie przeszkadza mi brak podpisu, a prywatne wiadomości zawsze mnie wkurzają, więc cieszę się, że ich u Ciebie nie ma :)

Pozdrawiam,
RG42
autor: RG42
śr gru 14, 2005 10:26 pm
Forum: Zawartość witryny proscan.gliwice.pl oraz niniejszego forum
Temat: Podpisy i prywatne wiadomości
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 17608

Podpisy i prywatne wiadomości

[...]

Przy okazji: dlaczego nie wyświetla mi się mój podpis? Opcję "zawsze dodawaj mój podpis" mam zaznaczoną na "tak".

Pozdrawiam,
RG42
autor: RG42
śr gru 14, 2005 10:09 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Tuning Minelaba Sovereign Elite
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4759

Tuning Minelaba Sovereign Elite

Witam.

Jako, że ostatnio widuję na forach posty w stylu "jak podkręcić..." sam zainteresowałem się tym tematem.

Pytanie moje brzmi: jak i czy w ogóle można podkręcić Minelaba Sovereign Elite, żeby na przykład był bardziej czuły na drobne złoto, minidrobnicę albo żeby zwiększyć jego zasięg na ...