Tylko dodam, że od początku, co jakiś czas dokręcałem odgiętkę, bo się samoczynnie luzowała nie rozumiem, dlaczego minelab zrobił inne rozwiązanie odgiętki dla cewki eliptycznej (szczelne) a w DD 7.5 kHz potraktował silikonem w załączeniu dwa zdjęcia z różnymi odgiętkami
http://img20. ...
Znaleziono 5 wyników
- pn wrz 24, 2007 10:34 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: X-70 problem
- Odpowiedzi: 42
- Odsłony: 35913
- pn wrz 24, 2007 9:57 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: X-70 problem
- Odpowiedzi: 42
- Odsłony: 35913
Re: X-70 problem
bogdans sprawdziłem dokładnie scalenie spoiny i tu raczej jest wszystko ok., ale po odkręceniu nasadki amortyzującej przy cewce odpadło uszczelnienie z jakiegoś kleju i tu sądzę, że mogła dostawać się woda pytanie do ProScana czy uszczelnienie na przykład silikonem załatwi sprawę?
bogdans dzięki ...
bogdans dzięki ...
- pn wrz 24, 2007 11:44 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: X-70 problem
- Odpowiedzi: 42
- Odsłony: 35913
Re: X-70 problem
Niestety mam taki sam problem jak Stanisław jedyna recepta na usunięcie dziwnych dźwięków poprzez (potwierdzam!!!) puknięcie w cewkę (DD 7.5 kHz) oczywiście problem pojawia się sam i nie ma reguły, kiedy nastąpi. Proszę o pomoc
- śr wrz 12, 2007 8:48 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: X-70 problem
- Odpowiedzi: 42
- Odsłony: 35913
Re: X-70 problem
Miałem taki sam przypadek na ostatnich poszukiwaniach wykrywacz sam wydawał dźwięki nie zależnie od położenia nad ziemią czy w kierunku przeciwnym wysunięty w powietrze. Kasowałem ustawienia do nastaw fabrycznych również dyskryminację, ale bez rezultatu przerywane dźwięki wydawał dalej po pewnym ...
- śr lip 11, 2007 2:17 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Czy gwarancje są imienne
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 8213
Re: Czy gwarancje są imienne
Również przyglądam się temu wątkowi dotyczącego związku z uznaniem lub nie gwarancji po sprzedaży wykrywacza kolejnemu użytkownikowi i jestem zdziwiony podejściem sprzedawcy do sprawy rozumiem, że uszkodzenia mechaniczne nie są objęte gwarancją, ale żeby anulować gwarancję, bo jest inny właściciel ...