Witam!!!
W moim XS od wielu lat ten sam problem. Górna tyczka wylata z "obudowy elektroniki" Co 5 minut muszę ja poprawiać. Ma on już chyba osiem lat. Do tego złamał mi sie podłokietnik. Zespawałem go ale wczoraj znów mi pękł Czy pasuje do XS ten od II (sorki za lawirowanie poza tematem)???
No ...
Znaleziono 1 wynik
- wt lip 29, 2008 11:11 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: "wylatająca" tyczka w explorerze se
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 24373