Znaleziono 1 wynik

autor: vonadamski
wt lip 29, 2008 11:11 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: "wylatająca" tyczka w explorerze se
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 24373

Re: "wylatająca" tyczka w explorerze se

Witam!!!

W moim XS od wielu lat ten sam problem. Górna tyczka wylata z "obudowy elektroniki" Co 5 minut muszę ja poprawiać. Ma on już chyba osiem lat. Do tego złamał mi sie podłokietnik. Zespawałem go ale wczoraj znów mi pękł Czy pasuje do XS ten od II (sorki za lawirowanie poza tematem)???

No ...