Znaleziono 4 wyniki
- czw lis 15, 2007 11:25 am
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy producent z Francji ??
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 6053
Re: Nowy producent z Francji ??
Pierwsze testy (13-14 Pazdziernik) http://www.mp-detections.com/Siteallemand/shop/titanium/testadonis-fr.pdf
- sob wrz 15, 2007 10:47 am
- Forum: Pseudodetektory
- Temat: Nowe cudo na zloto ;-)
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 13139
Nowe cudo na zloto ;-)
Witam,
gdyby byl na forum dzial "Humor" to tam bym wrzucil, ale tak poznajcie ten nowy sprzet detekcyjny tutaj : http://www.iconos-md.eu/
Pozdrawiam,sunipla.
gdyby byl na forum dzial "Humor" to tam bym wrzucil, ale tak poznajcie ten nowy sprzet detekcyjny tutaj : http://www.iconos-md.eu/
Pozdrawiam,sunipla.
- sob wrz 15, 2007 10:41 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Pytanie......
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 3133
Re: Pytanie......
Ja tez mam pytanie
... lepiej kupic sobie Ferrari , czy jezdzic G-Klasa? A moze wybrac Porsche Cayene ? 
- wt sie 14, 2007 1:59 am
- Forum: Pseudodetektory
- Temat: OKM prosze cos blizej o produktach tej firmy????
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 31481
Re: OKM prosze cos blizej o produktach tej firmy????
Witam! (tu w tym temacie, jak i z wszystkimi na forum mym pierwszym postem)
Czy slawetne OKM ma cos wspólnego z firma OTG?
http://detektorservice.de/index.php?site=site__Impressum
Geograficznie nie sa sasiadami i wydaje mi sie, ze kiedys na jakims zagranicznym forum otarlem sie o ...
Czy slawetne OKM ma cos wspólnego z firma OTG?
http://detektorservice.de/index.php?site=site__Impressum
Geograficznie nie sa sasiadami i wydaje mi sie, ze kiedys na jakims zagranicznym forum otarlem sie o ...