Znaleziono 4 wyniki

autor: sunipla
sob wrz 15, 2007 10:47 am
Forum: Pseudodetektory
Temat: Nowe cudo na zloto ;-)
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 13139

Nowe cudo na zloto ;-)

Witam,
gdyby byl na forum dzial "Humor" to tam bym wrzucil, ale tak poznajcie ten nowy sprzet detekcyjny tutaj : http://www.iconos-md.eu/ :lol:
Pozdrawiam,sunipla.
autor: sunipla
sob wrz 15, 2007 10:41 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Pytanie......
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3133

Re: Pytanie......

Ja tez mam pytanie :D ... lepiej kupic sobie Ferrari , czy jezdzic G-Klasa? A moze wybrac Porsche Cayene ? :lol:
autor: sunipla
wt sie 14, 2007 1:59 am
Forum: Pseudodetektory
Temat: OKM prosze cos blizej o produktach tej firmy????
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 31481

Re: OKM prosze cos blizej o produktach tej firmy????

Witam! (tu w tym temacie, jak i z wszystkimi na forum mym pierwszym postem)
Czy slawetne OKM ma cos wspólnego z firma OTG?
http://detektorservice.de/index.php?site=site__Impressum
Geograficznie nie sa sasiadami i wydaje mi sie, ze kiedys na jakims zagranicznym forum otarlem sie o ...