Ostatni gdzieś przeczytałem że do wykrywacza nalezy uzywać specjalnych słuchawek. Do tej pory uzywałem słychawek "zwyklych" ale o opornosci do 50 OHM.
Jakich słuchawek nalezy uzywać
Pozdrawiam
Znaleziono 2 wyniki
- pn gru 12, 2005 7:54 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Czy do wykrywacza trzeba uzywać specjalnych sluchawek ?
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 16772
- śr gru 07, 2005 7:24 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Whites XLT czy DFX
- Odpowiedzi: 28
- Odsłony: 27551
Whites XLT czy DFX
Proscan czytalem na odkrywcy wiele postow Twoich i VanVondera
i tak sie zastanawiam czy warto dokładac 700 zł aby kupić DFX.
Moze pytanie wydaje się lakoniczne...... ale nie ma głupich pytań.
Wiem ze wykrywacz "szuka" na innych zasadach niz XLT, jest wykrywaczem "nowej generacji" itd ...
i tak sie zastanawiam czy warto dokładac 700 zł aby kupić DFX.
Moze pytanie wydaje się lakoniczne...... ale nie ma głupich pytań.
Wiem ze wykrywacz "szuka" na innych zasadach niz XLT, jest wykrywaczem "nowej generacji" itd ...