Dzięki za porady kupiłem ace250, byłem z nim w terenie i jestem
b. zadowolony, mam tylko dwa pytanie jak ustawie na maksa czułość to piszczy przy zetknięciu z trawą czy to normalne?
i czy przy tej cewce (standardową w komplecie) mam szanse znaleźć na przykład bagnet, hełm
Pozdrawiam
Znaleziono 3 wyniki
- ndz cze 10, 2007 12:19 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: jaki warto
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 6861
- sob cze 02, 2007 2:14 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: jaki warto
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 6861
jaki warto
Witam ipzdrawiam wszystkich, jak pisałem jestem początkujący i tak naprawde interesuje mie wykrywacz najbardziej uniwersalny, oczywiście wiem że jesli coś jest do wszystkiego to jest do niczego, zainteresowany jestem czymś co jest nie bardzo głeboko. Mam na uwadze dwa wykrywacze ACE 250 i RUTUS ...
- pt cze 01, 2007 3:41 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: jaki warto
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 6861
jaki warto
Witam i pozdrawiam jestem początkującym poszukiwaczem i nanieszczęście dałem się namówić na kupno MD-3006
naszczęście niedrogo gbo za 150 złoty, ale mam putanie jaki wykrywacz warto kupic tak do 1000 złoty z góry dziękuje za podpowiedzi a może ktoś ma do odsprzedanie sprzęt za rosadną cene