Znaleziono 3 wyniki

autor: Bogdan_zw
ndz cze 10, 2007 12:19 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: jaki warto
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6861

jaki warto

Dzięki za porady kupiłem ace250, byłem z nim w terenie i jestem
b. zadowolony, mam tylko dwa pytanie jak ustawie na maksa czułość to piszczy przy zetknięciu z trawą czy to normalne?
i czy przy tej cewce (standardową w komplecie) mam szanse znaleźć na przykład bagnet, hełm
Pozdrawiam
autor: Bogdan_zw
sob cze 02, 2007 2:14 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: jaki warto
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6861

jaki warto

Witam ipzdrawiam wszystkich, jak pisałem jestem początkujący i tak naprawde interesuje mie wykrywacz najbardziej uniwersalny, oczywiście wiem że jesli coś jest do wszystkiego to jest do niczego, zainteresowany jestem czymś co jest nie bardzo głeboko. Mam na uwadze dwa wykrywacze ACE 250 i RUTUS ...
autor: Bogdan_zw
pt cze 01, 2007 3:41 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: jaki warto
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6861

jaki warto

Witam i pozdrawiam jestem początkującym poszukiwaczem i nanieszczęście dałem się namówić na kupno MD-3006 :( naszczęście niedrogo gbo za 150 złoty, ale mam putanie jaki wykrywacz warto kupic tak do 1000 złoty z góry dziękuje za podpowiedzi a może ktoś ma do odsprzedanie sprzęt za rosadną cene