Znaleziono 11 wyników
- wt cze 26, 2007 11:24 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Obudowa Whites 5900
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3263
Re: Obudowa Whites 5900
Witam to pozwole sobie zadzwonic w sprawie tej obudowy Pozdrawiam!!
- ndz cze 24, 2007 7:15 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Obudowa Whites 5900
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3263
Obudowa Whites 5900
Witam jaka jest szansa na obudowe elektroniki do Whites 5900 Di pro sl nowa lub używaną ale w bdb.stanie Pozdrawiam!!!!
- pt cze 22, 2007 8:49 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: cewka do cs 1220 xdp
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3531
Re: cewka do cs 1220 xdp
Witam bo w sumie chodzi o to że kolega ma CS 1220 XD i tam jest w orginale taka mała snajperska cewka i chce zalożyc tą od 1220xdp bo jest większa bardzo mu zależy i szukamy gdzie się da a czy od R1 pasuje nie mam pojęcia 
- czw cze 21, 2007 8:14 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: cewka do cs 1220 xdp
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3531
cewka do cs 1220 xdp
Witam poszukuje cewki do CS1220XDP nowej lub używanej Pozdrawiam!!!!
- wt cze 12, 2007 1:29 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: White's 5900 Di PRO SL pytanie
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 14477
Re: White's 5900 Di PRO SL pytanie
Tak teraz to pewne nie byl dostrojony zapomniałem ze samiejsca gdzie SIG.BAL trzeba przekrecic w strone BAD .GND i wszystko jest ok chodze z nim krotko ale juz wiem ze jest naprawde wart nauki i cierpliwosci Pozdrawiam !!!!
- pn cze 11, 2007 8:38 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: HOT ROCK ACCEPT REJECT
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4019
Re: HOT ROCK ACCEPT REJECT
Witam ponownie mam nowe pytanko czy jeżeli trafiam na kamienie na ktore wykrywacz reaguje jak na dobry kolor to czy to oznacza że za każdym razem gdy tak sie zdaża jest żle ustawiony grunt ?? Dodam że w mojej wersji nie mam funkcji HOT ROCK ACCEPT ani HOT ROCK REJECT Pozdrawiam !!
- czw cze 07, 2007 12:01 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: White's 5900 Di PRO SL pytanie
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 14477
Re: White's 5900 Di PRO SL pytanie
Dziekuje bardzo jutro ide kopac i jak cos to pozwole sobie jeszcze spytac dzieki i pozdrawiam!!!!
- śr cze 06, 2007 1:57 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: White's 5900 Di PRO SL pytanie
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 14477
Re: White's 5900 Di PRO SL pytanie
Witam i znowu mam pytanie czy w trybie GEB/DISC może się zdarzac że podczas pracy co jakis czas milknie na chwilę sygnał wiodący ,wydaje mi się że tak sie zdarza gdy trafia na małe elementy stalowe i jeszcze jedno czy w trybie GEB/NORM jest sygnał wiodący???? bo chyba go nie ma ale fanty jesli są to ...
- ndz cze 03, 2007 7:09 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: White's 5900 Di PRO SL pytanie
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 14477
Re: White's 5900 Di PRO SL pytanie
Dziękuje bardzo za pomoc i pozdrawiam !!!!
- sob cze 02, 2007 4:07 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: White's 5900 Di PRO SL pytanie
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 14477
Re: White's 5900 Di PRO SL pytanie
Dziękuje bardzo za info. ale skorzystam jeszcze z okazji i spytam do czego w takim razie używamy GEB/SAT i TR/DISC do czego generalnie są przeznaczone jeszcze raz bardzo dziękuje i Pozdrawiam!!!!!!
- sob cze 02, 2007 10:19 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: White's 5900 Di PRO SL pytanie
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 14477
White's 5900 Di PRO SL pytanie
Witam mam dwa małe pytanka w jakim trybie pracy rozpoczynamy strojenie (tak po cichu myślę że w GEB/NORM) i pytanko drugie w jakim trybie najczęściej szukacie np. przy penetracji okolic okopu czy w GEB/NORM z przejciem na GEB/DISC czy może GEB/SAT z przejściem na GEB/DISC.Rozpoczynam przygodę z tym ...