Znaleziono 11 wyników

autor: gusstaw
wt cze 26, 2007 11:24 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Obudowa Whites 5900
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3263

Re: Obudowa Whites 5900

Witam to pozwole sobie zadzwonic w sprawie tej obudowy Pozdrawiam!!
autor: gusstaw
ndz cze 24, 2007 7:15 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Obudowa Whites 5900
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3263

Obudowa Whites 5900

Witam jaka jest szansa na obudowe elektroniki do Whites 5900 Di pro sl nowa lub używaną ale w bdb.stanie Pozdrawiam!!!!
autor: gusstaw
pt cze 22, 2007 8:49 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: cewka do cs 1220 xdp
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3531

Re: cewka do cs 1220 xdp

Witam bo w sumie chodzi o to że kolega ma CS 1220 XD i tam jest w orginale taka mała snajperska cewka i chce zalożyc tą od 1220xdp bo jest większa bardzo mu zależy i szukamy gdzie się da a czy od R1 pasuje nie mam pojęcia :?
autor: gusstaw
czw cze 21, 2007 8:14 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: cewka do cs 1220 xdp
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3531

cewka do cs 1220 xdp

Witam poszukuje cewki do CS1220XDP nowej lub używanej Pozdrawiam!!!!
autor: gusstaw
wt cze 12, 2007 1:29 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: White's 5900 Di PRO SL pytanie
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 14477

Re: White's 5900 Di PRO SL pytanie

Tak teraz to pewne nie byl dostrojony zapomniałem ze samiejsca gdzie SIG.BAL trzeba przekrecic w strone BAD .GND i wszystko jest ok chodze z nim krotko ale juz wiem ze jest naprawde wart nauki i cierpliwosci Pozdrawiam !!!!
autor: gusstaw
pn cze 11, 2007 8:38 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: HOT ROCK ACCEPT REJECT
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4019

Re: HOT ROCK ACCEPT REJECT

Witam ponownie mam nowe pytanko czy jeżeli trafiam na kamienie na ktore wykrywacz reaguje jak na dobry kolor to czy to oznacza że za każdym razem gdy tak sie zdaża jest żle ustawiony grunt ?? Dodam że w mojej wersji nie mam funkcji HOT ROCK ACCEPT ani HOT ROCK REJECT Pozdrawiam !!
autor: gusstaw
czw cze 07, 2007 12:01 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: White's 5900 Di PRO SL pytanie
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 14477

Re: White's 5900 Di PRO SL pytanie

Dziekuje bardzo jutro ide kopac i jak cos to pozwole sobie jeszcze spytac dzieki i pozdrawiam!!!!
autor: gusstaw
śr cze 06, 2007 1:57 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: White's 5900 Di PRO SL pytanie
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 14477

Re: White's 5900 Di PRO SL pytanie

Witam i znowu mam pytanie czy w trybie GEB/DISC może się zdarzac że podczas pracy co jakis czas milknie na chwilę sygnał wiodący ,wydaje mi się że tak sie zdarza gdy trafia na małe elementy stalowe i jeszcze jedno czy w trybie GEB/NORM jest sygnał wiodący???? bo chyba go nie ma ale fanty jesli są to ...
autor: gusstaw
ndz cze 03, 2007 7:09 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: White's 5900 Di PRO SL pytanie
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 14477

Re: White's 5900 Di PRO SL pytanie

Dziękuje bardzo za pomoc i pozdrawiam !!!!
autor: gusstaw
sob cze 02, 2007 4:07 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: White's 5900 Di PRO SL pytanie
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 14477

Re: White's 5900 Di PRO SL pytanie

Dziękuje bardzo za info. ale skorzystam jeszcze z okazji i spytam do czego w takim razie używamy GEB/SAT i TR/DISC do czego generalnie są przeznaczone jeszcze raz bardzo dziękuje i Pozdrawiam!!!!!!
autor: gusstaw
sob cze 02, 2007 10:19 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: White's 5900 Di PRO SL pytanie
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 14477

White's 5900 Di PRO SL pytanie

Witam mam dwa małe pytanka w jakim trybie pracy rozpoczynamy strojenie (tak po cichu myślę że w GEB/NORM) i pytanko drugie w jakim trybie najczęściej szukacie np. przy penetracji okolic okopu czy w GEB/NORM z przejciem na GEB/DISC czy może GEB/SAT z przejściem na GEB/DISC.Rozpoczynam przygodę z tym ...