Znaleziono 2 wyniki

autor: Bajzel_zjz
sob cze 30, 2007 5:00 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Jestem początkujący ,proszę o pomoc w podjęciu decyzji!!!!!!
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6682

Re: Jestem początkujący ,proszę o pomoc w podjęciu decyzji!!!!!!

Witam.
Jeśli mogę wypowiedzieć się w tej kwestii to przedwczoraj zamówiłem ACE 250, dostałem go wczoraj kurierem (prędkość rewelacyjna, jak dla mnie). Wczoraj las, efekt - kilka łusek, łyżka - spora, ciężka, jakiś stop bo niezardzewiała tylko zaśniedziała. Dzisiaj plaża - 2,50zł (w klepakach)cienko ...
autor: Bajzel_zjz
śr cze 27, 2007 2:02 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: WHITES 6000 DI PRO SL
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 6918

Re: WHITES 6000 DI PRO SL

Witam serdecznie.
Z góry przepraszam, że tak wcinam się w posta.
Na forum jestem od wczoraj jako bierny czytelnik, nowicjusz w dziedzinie wykrywaczy i przyszły poszukiwacz.
Po przesiedzeniu nocy na lekturze forum, dzięki Wam mam już pewne pojęcie.
Moje pytanie a raczej prośba jest troszeczkę z ...