Znaleziono 2 wyniki
- sob sie 16, 2008 2:16 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Terra 70
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2715
Terra 70
Proszę o wskazówki włączenia trybu plażowego w terce 70 ,nie mam z soba instrukcji obsługi a trybu plażowego nigdy nie używałem bo nie był mi potrzebny ,z góry dziękuje i pozdrawiam .
- pt lut 22, 2008 10:54 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Tuning X-Terra 70
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3875
Tuning X-Terra 70
Witam ,mam małe pytanie czy po okresie gwarancyjnym dałoby radę zamontować podświetlenie w tym wykrywaczu ,jak wtedy z żywotnością bateri i czy Pan ProScan podjoł by się tego Gwarancji Został jeszcze rok ale pytam na zapas bo jednak lubie wieczorkiem wyskoczyć pokopać a tego mi brakuje do ID a z ...