Znaleziono 10 wyników

autor: Jachu
wt lut 10, 2009 12:14 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: 6000 XL PRO i PRO XL jaka jest różnica
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5060

Re: 6000 XL PRO i PRO XL jaka jest różnica

No to fakt ,też nie rozumiem ,mojego pytania :oops: Całkiem fajnie sobie ułożyłem.

Chodziło mi do kiedy do kiedy modele 6000xlpro byly wykonywane .
Mam 6000di pro sl i chcę kupić 6000xl pro (+ Mix mode) :?: bo ten pierwszy odpada z względu na swj wiek :cry:
ps. Już wiem ,i dzięki za pobudkę :oops:
autor: Jachu
pn lut 09, 2009 11:35 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: 6000 XL PRO i PRO XL jaka jest różnica
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5060

Re: 6000 XL PRO i PRO XL jaka jest różnica

A i rok wyprodukowania może jest ten sam? Nie to że dokładnie ten sam ,chodzi mi czy po jakimś roku np 1995 #-o

pozdrawiam


ps. i czy jest jakaś dyrastczna różnica między 6000di pro sl
autor: Jachu
pn lut 09, 2009 9:44 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: 6000 XL PRO i PRO XL jaka jest różnica
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5060

6000 XL PRO i PRO XL jaka jest różnica

Właśnie, bo jest Whites 6000xlpro i Whites xl pro czy to jest to samo?

pozdrawiam
autor: Jachu
ndz lis 02, 2008 12:12 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Jak szybko sprawdzić whites 6000di pro sl
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 5706

Re: Jak szybko sprawdzić whites 6000di pro sl

Ustawić wszystkie pokrętła na P.

Wziąć pulltaba i sprawdzić czy dobrze go identyfikuje z 10cm (zasięg circa 20cm)

Podkręcić dyskryminację - powinien przestać go łapać na ok. 3/4 obrotu

Sprawdzić czy są dwa sygnały przy strojeniu - najpierw AIR potem GND.

Nacisnąć na spust i sprawdzić czy ...
autor: Jachu
ndz lis 02, 2008 11:36 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Jak szybko sprawdzić whites 6000di pro sl
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 5706

Re: Jak szybko sprawdzić whites 6000di pro sl

Instrukcja będzie od Proscana ,bo podobno Proscan ma tłumaczoną,
zna go Pan ;)
Ale to za jakiś czas.

pozdrawiam

ps. Jak można sprawdzić ,z którego roku (prod) jest ,bo będę chciał udać się w prośbę do Mranda w sprawie Mixmode
autor: Jachu
ndz lis 02, 2008 10:25 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Jak szybko sprawdzić whites 6000di pro sl
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 5706

Re: Jak szybko sprawdzić whites 6000di pro sl

Ustawić wszystkie pokrętła na P.


Sprawdzić czy są dwa sygnały przy strojeniu - najpierw AIR potem GND.

Nacisnąć na spust i sprawdzić czy sygnał nie ucieka, jeśli sonda jest nieruchoma.



proscan

Wielkie dzięki za podpowiedz,ale nie wiem jakie ma zastosowanie ten spust oprócz Pin pointa ...
autor: Jachu
ndz lis 02, 2008 12:13 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Jak szybko sprawdzić whites 6000di pro sl
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 5706

Jak szybko sprawdzić whites 6000di pro sl

Mam pytanie ,odnośnie w/w sprzętu, mianowicie jak można go sprawdzić ,czy wszystko działa tak jak powinno
Z racij że jestem zielony, odnośnie tego sprzętu,bo mam go dopiero 3 dni
A wiadomo ,nowy to on nie jest.I trzeba podjąć decyzję ,brać czy nie brac ?

ps.Coś mi jakoś kiepsko bierze,w ...
autor: Jachu
ndz paź 19, 2008 10:14 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: MultiTone-MIXmode dla detektorów Whites 5900 i 6000
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 99203

Re: MultiTone-MIXmode dla detektorów Whites 5900 i 6000

sorka ,ale nie mogę niczego znalezć ,jeśli chodzi o adres Mranda :roll:

pozdrawiam
autor: Jachu
pt paź 17, 2008 10:13 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: MultiTone-MIXmode dla detektorów Whites 5900 i 6000
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 99203

Re: MultiTone-MIXmode dla detektorów Whites 5900 i 6000

mam whitesa 6000di pr sl ,i coś by się mu przydało jak multi tone od Mranda ,ale jak się z tym Panem dogadać #-o ,i gdzie ?

pozdrawiam
autor: Jachu
ndz mar 30, 2008 1:41 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: ANTICUS-coś dla archeo ;)
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6201

Re: ANTICUS-coś dla archeo ;)

Wieczór dobry:)
Sorki ,ale czasem pewne uwagi są ,

cytat
Jeśli kupi zwykły "zjadacz wykrywaczy" to tym samym przyzna się, że chce nim robić to co archeolog, co rzecz jasna jest nielegalne.


Ale jeśli, ktoś kupi Subaru Impreza,to bedzie mial zamiar jezdzić jak Hołowczyc

pozdrawiam ...