Znaleziono 28 wyników

autor: Bambini
sob wrz 10, 2011 8:25 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Odkrycia skarbów... -jednym z autorów książki kolega Proscan
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 12812

Re: Odkrycia skarbów... -jednym z autorów książki kolega Proscan

Używa kolega Proscan Explorera XS, a nie naprawia Minelabów ](*,)
autor: Bambini
sob lip 02, 2011 4:14 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cewka do sovereign GT
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5585

Re: Cewka do sovereign GT

Cewki od Explorera nie pasują [-(
autor: Bambini
sob kwie 23, 2011 8:32 pm
Forum: Profesjonalny i (lub) nietypowy sprzęt detekcyjny
Temat: kombajn
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 10613

Re: kombajn

Filmik dla picu.
autor: Bambini
sob gru 18, 2010 4:19 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Rewelator
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3943

Re: Rewelator

Myślę że cewkę od Jabela też by się dało wkleić do takich "piankowych" klapek i cena niższa.

Kurcze, może przerobię mojego Jabla?
autor: Bambini
wt lis 09, 2010 4:52 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Wybór
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 11155

Re: Wybór wykrywacza

3. Drobnicowiec. Brak serwisu używanych Minelabów. Raczej niezbyt wyczynowy detektor.

Nie dam złego słowa powiedzieć na ten sprzęt. Manualne strojenie do gruntu, możliwość podłączenia cewki 18,75 . Czuły i lekki, dla mnie bez wad, ale rzeczywiście może być problem z serwisem #-o .
autor: Bambini
czw kwie 15, 2010 3:08 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: minelab explorer II ustawienia na żelazo
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 22682

Re: minelab explorer II ustawienia na żelazo

Minelab Eksplorer nie jest stworzony do szukania żelastwa, to raczej specjalista od drobnicy. Na żelastwo wykrywacz statyczny potrzebny.
autor: Bambini
wt mar 30, 2010 3:48 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Uszkodzony przewód-sonda od X-terra70
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 11848

Re: Uszkodzony przewód-sonda od X-terra70

Kup porządną taśmę izolacyjną i dobrze okręć to po prostu. Nie będziesz ciągnął to wytrzyma. Jeżeli chcesz się pobawić to odlutuj wtyczkę, nałóż koszulkę termokurczliwą na dławik i kabel i też powinno być dobrze. Po co kupować nową cewkę za 550? #-o
autor: Bambini
śr lis 18, 2009 6:14 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowe chińczyki
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 13825

Re: Nowe chińczyki

Należy zwrócić uwagę na to, że w tekście nie ma wysublimowanych opisów typu "zasięg na monety 30 cm". Jest napisane: 15-25 cm max na 25 centów.
autor: Bambini
pn lis 09, 2009 6:20 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: X terra 70 problem
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 18618

Re: X terra 70 problem

Ze smutkiem muszę stwierdzić, że wykrywacz był w wiadomej firmie 2 razy i za każdym razem stwierdzano, że jest z nim wszystko ok. A ja wiem, że nie jest.

Miałem podobną sytuację. Mój egzemplarz wzbudza się przy stukaniu w elektronikę lub ruszaniu wtyczką od słuchawek.Wzbudza się też podczas ...
autor: Bambini
czw paź 22, 2009 2:44 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowy XP ... DEUS
Odpowiedzi: 92
Odsłony: 128856

Re: Nowy XP ... DEUS

ProScan pisze:Zdejmowanie pilota zdalnego sterowania wygląda atrakcyjnie, ale ma też swoje wady (przez analogię - znam kilka osób, które zgubiły elektronikę do Xterry).
proscan


Telewizorek w Terze można przykręcić śrubką na stałe. Jak ktoś decyduje się na "luzaka"- jego problem ;)
autor: Bambini
pt kwie 10, 2009 8:21 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Coś nowego w serii x-terra?
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 31341

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Widzę że XT 30 przeobraziła się w XT50, XT50 w XT70, a XT 70 dodali światełko :P . cenowo rewelacji nie ma, nowsze wersje sa droższe :evil:
Ino XT 705 w tej samej cenie.
autor: Bambini
wt kwie 07, 2009 2:24 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: xterra 70 - mechaniczne uszkodzenie cewki DD 7,5 kHz 10,5'
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 53644

Re: xterra 70 - mechaniczne uszkodzenie cewki DD 7,5 kHz 10,5'

Witam Proscanie. Dziś otrzymałem sondę od kanarka. Robota super. Jestem bardzo zadowolony.Pozdrawiam. =D>
autor: Bambini
wt lut 10, 2009 6:29 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: X terra 70,czy warto kupic uszkodzona?
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6714

Re: X terra 70,czy warto kupic uszkodzona?

#-o hehe. Każdemu się może zdarzyć :roll:
autor: Bambini
pn lut 09, 2009 5:33 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: X terra 70,czy warto kupic uszkodzona?
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6714

Re: X terra 70,czy warto kupic uszkodzona?

Jestem ciekaw dalszego ciągu tej historii. "Zgubiłem" tę aukcję i nie wiem za ile poszedł. Może ktoś z użytkowników tego forum wygrał tę aukcję? Rad bym był też się dowiedzieć, czy sprzęt był naprawiony u Proscana i co było uszkodzone. ;)
autor: Bambini
pt lut 06, 2009 5:40 pm
Forum: Prace związane z wykrywaczami
Temat: Czy ktoś oglada(ł) "Było nie minęło"
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 22211

Re: Czy ktoś oglada(ł) "Było nie minęło"

Nie przekreślałbym pracy p. Sikorskiego tylko dlatego że w jego programie wystąpił jakiś fantasta.