Znaleziono 6 wyników

autor: Smiechu
sob lip 05, 2008 7:29 am
Forum: Profesjonalny i (lub) nietypowy sprzęt detekcyjny
Temat: Poszukiwania magnetometrem
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 33985

Re: Poszukiwania magnetometrem


A gdzie jest informacja, że średnica kuli ma 50cm? Kula o średnicy pół metra ?
W takim razie czego dotyczy 50cm?


Ja kupiłem poprzez allegro. Kupić można u także producenta, ale jeśli nie masz kilkunastu tysięcy złotych do wydania, to daj sobie spokój z tym źródłem.
Mogę prosić jakieś adresy ...
autor: Smiechu
pt lip 04, 2008 3:33 pm
Forum: Profesjonalny i (lub) nietypowy sprzęt detekcyjny
Temat: Poszukiwania magnetometrem
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 33985

Re: Poszukiwania magnetometrem



A co już wiesz?


Chyba tylko jak wyglądają . Chciałbym się dowiedzieć jak działają bo jeśli np. czy tam to:
Są efekty. Na granicy zasięgu zwykłego wykrywacza, magnetometr nadal daje silny sygnał. Kula armatnia - ponad 50cm, bez trudu:
To niezbyt rozumiem, mam na myśli to co tu ma do rzeczy ...
autor: Smiechu
śr lip 02, 2008 8:14 pm
Forum: Profesjonalny i (lub) nietypowy sprzęt detekcyjny
Temat: Poszukiwania magnetometrem
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 33985

Re: Poszukiwania magnetometrem

Wiem, że ten jest już trochę stary, ale chciałbym się dowiedzieć czegoś o magnetometrach, a że znalazłem ten temat to nie widzę sensu zakładać drugiego.
autor: Smiechu
pn cze 23, 2008 5:40 pm
Forum: Pseudodetektory
Temat: OKM Future 160
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 8981

OKM Future 160

Na forum w ogóle o firmie OKM mało znalazłem więc pytam. Głównie chodzi mi o ten wykrywacz (Future 160), ale chętnie wysłucham opinii o samej firmie OKM.

Strona:
http://www.okm-gmbh.de/

PS. Czytałem opinie ProScana, ale chciałbym dowiedzieć co o tym sądzą inni.
autor: Smiechu
pn lut 11, 2008 3:50 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Kto zgadnie dlaczego zdjęcie czarno-białe ?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3288

Re: Kto zgadnie dlaczego zdjęcie czarno-białe ?

Gościu nie ma złych opinii, ale jak się upieracie to napiszcie do niego, wytknijcie mu błąd - jak to prawda i on o tym wie to się może przestraszyć i zaniechać sprzedaży.
autor: Smiechu
pn lut 11, 2008 3:43 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: White's 6000 Pro XL VS. Garrett GTI 2500
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2007

White's 6000 Pro XL VS. Garrett GTI 2500

Najpierw zastanawiałem się nad tym drugim, ale potem przeczytałem na innym forum, że Whites jest lepszy i w ogóle, później ktoś napisał, że poleca Garretta i z nim jest zadowolony - sam już nie wiem.

Aha i szukam jeszcze małego, firmowego wykrywacza dla dziecka 6 lat.