Znaleziono 6 wyników
- sob lip 05, 2008 7:29 am
- Forum: Profesjonalny i (lub) nietypowy sprzęt detekcyjny
- Temat: Poszukiwania magnetometrem
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 33985
Re: Poszukiwania magnetometrem
A gdzie jest informacja, że średnica kuli ma 50cm? Kula o średnicy pół metra ?
W takim razie czego dotyczy 50cm?
Ja kupiłem poprzez allegro. Kupić można u także producenta, ale jeśli nie masz kilkunastu tysięcy złotych do wydania, to daj sobie spokój z tym źródłem.
Mogę prosić jakieś adresy ...
- pt lip 04, 2008 3:33 pm
- Forum: Profesjonalny i (lub) nietypowy sprzęt detekcyjny
- Temat: Poszukiwania magnetometrem
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 33985
Re: Poszukiwania magnetometrem
A co już wiesz?
Chyba tylko jak wyglądają . Chciałbym się dowiedzieć jak działają bo jeśli np. czy tam to:
Są efekty. Na granicy zasięgu zwykłego wykrywacza, magnetometr nadal daje silny sygnał. Kula armatnia - ponad 50cm, bez trudu:
To niezbyt rozumiem, mam na myśli to co tu ma do rzeczy ...
- śr lip 02, 2008 8:14 pm
- Forum: Profesjonalny i (lub) nietypowy sprzęt detekcyjny
- Temat: Poszukiwania magnetometrem
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 33985
Re: Poszukiwania magnetometrem
Wiem, że ten jest już trochę stary, ale chciałbym się dowiedzieć czegoś o magnetometrach, a że znalazłem ten temat to nie widzę sensu zakładać drugiego.
- pn cze 23, 2008 5:40 pm
- Forum: Pseudodetektory
- Temat: OKM Future 160
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 8981
OKM Future 160
Na forum w ogóle o firmie OKM mało znalazłem więc pytam. Głównie chodzi mi o ten wykrywacz (Future 160), ale chętnie wysłucham opinii o samej firmie OKM.
Strona:
http://www.okm-gmbh.de/
PS. Czytałem opinie ProScana, ale chciałbym dowiedzieć co o tym sądzą inni.
Strona:
http://www.okm-gmbh.de/
PS. Czytałem opinie ProScana, ale chciałbym dowiedzieć co o tym sądzą inni.
- pn lut 11, 2008 3:50 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Kto zgadnie dlaczego zdjęcie czarno-białe ?
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 3288
Re: Kto zgadnie dlaczego zdjęcie czarno-białe ?
Gościu nie ma złych opinii, ale jak się upieracie to napiszcie do niego, wytknijcie mu błąd - jak to prawda i on o tym wie to się może przestraszyć i zaniechać sprzedaży.
- pn lut 11, 2008 3:43 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: White's 6000 Pro XL VS. Garrett GTI 2500
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2007
White's 6000 Pro XL VS. Garrett GTI 2500
Najpierw zastanawiałem się nad tym drugim, ale potem przeczytałem na innym forum, że Whites jest lepszy i w ogóle, później ktoś napisał, że poleca Garretta i z nim jest zadowolony - sam już nie wiem.
Aha i szukam jeszcze małego, firmowego wykrywacza dla dziecka 6 lat.
Aha i szukam jeszcze małego, firmowego wykrywacza dla dziecka 6 lat.