Chodziłem parę razy z Explorerem w temperaturach około zera i uważam, że chodzenie w temperaturach minusowych nie ma sensu ponieważ:
- po pierwsze można bardzo łatwo uszkodzić fant przy wykopywaniu z zamarzniętej ziemi,
- można łatwo uszkodzić lub złamać saperkę,
- można uszkodzić detektor z ...
Znaleziono 5 wyników
- czw lis 27, 2008 1:55 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Minelab XS a mróz
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 7711
- pn lis 10, 2008 10:30 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Czy kupić E-Trac-a? Pytanie do ProScana i nie tylko
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 2456
Re: Czy kupić E-Trac-a? Pytanie do ProScana i nie tylko
Witam!
Wydaje mi się, że jak to zwykle bywa Proscan ma rację i SE nie będzie wiele gorszy od E-traca. W sytuacji, gdy nie będziesz dysponował do niego czytelną instrukcją wykorzystanie zaawansowanych funkcji może być problematyczne i praktycznie z nich nie skorzystasz. Moim zdaniem wywalanie ...
Wydaje mi się, że jak to zwykle bywa Proscan ma rację i SE nie będzie wiele gorszy od E-traca. W sytuacji, gdy nie będziesz dysponował do niego czytelną instrukcją wykorzystanie zaawansowanych funkcji może być problematyczne i praktycznie z nich nie skorzystasz. Moim zdaniem wywalanie ...
- wt mar 18, 2008 9:12 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Minelab Explorer II
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5971
Re: Minelab Explorer II
Przerywa mi sygnał podczas pracy na słuchawkach w sytuacji kiedy poruszam przewodem i po poruszeniu wtyczką znowu wszystko działa. Sprawdziłem słuchawki w domu na radiu. Włożyłem i słuchałem poruszając jednocześnie kablem i nie przerywało. Muszę to jeszcze raz sprawdzić na innych słuchawkach.
- pn mar 17, 2008 1:23 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Minelab Explorer II
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5971
Re: Minelab Explorer II
Proszę mi podać ile kosztuje wymiana oryginalnej części i czy jest ona objęta gwarancją.
Wykrywacz kupiłem w "Vikingu" i jest jeszcze na gwarancji.
Na ostatnim wypadzie zauważyłem jeszcze jedną usterkę. Czasami przerywa mi się połączenie ze słuchawkami. Po poruszeniu wtyczką sygnał znowu jest ...
Wykrywacz kupiłem w "Vikingu" i jest jeszcze na gwarancji.
Na ostatnim wypadzie zauważyłem jeszcze jedną usterkę. Czasami przerywa mi się połączenie ze słuchawkami. Po poruszeniu wtyczką sygnał znowu jest ...
- pt mar 14, 2008 8:37 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Minelab Explorer II
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5971
Minelab Explorer II
Dwa sezony chodzę z w/w sprzętem.
Ostatnio zaczął mi się otwierać zatrzask górnego wysięgnika. Po pewnym czasie mocowanie się obluzowuje i jeżeli w porę tego nie zauważę to w końcu wysięgnik wypada.
Proszę o pomoc w kwestii usunięcia tej usterki.
Ostatnio zaczął mi się otwierać zatrzask górnego wysięgnika. Po pewnym czasie mocowanie się obluzowuje i jeżeli w porę tego nie zauważę to w końcu wysięgnik wypada.
Proszę o pomoc w kwestii usunięcia tej usterki.