Znaleziono 3 wyniki

autor: irekn
pn wrz 22, 2008 5:27 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: nieszczęsny podłokietnik w xlt
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 17456

Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt

paczuszka doszła super =D> dziękuję i pozdrawiam
autor: irekn
wt wrz 16, 2008 11:56 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: nieszczęsny podłokietnik w xlt
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 17456

Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt

witam dziękuje i oczywiście zamówię :) adres wysyłam na emaila proszę jeszcze jezeli jest możliwość wysłać te śrubeczki do przykręcenia pozdrawiam
autor: irekn
pn wrz 15, 2008 10:01 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: nieszczęsny podłokietnik w xlt
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 17456

nieszczęsny podłokietnik w xlt

witam jak w temacie (złamał sie :cry: )prosze o info jaki to jest koszt podobno jest drogi ale chciałem się dowiedzieć jak drogi z góry dziękuje