dziękuję i pozdrawiamZnaleziono 3 wyniki
- pn wrz 22, 2008 5:27 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: nieszczęsny podłokietnik w xlt
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 17456
Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt
paczuszka doszła super
dziękuję i pozdrawiam
dziękuję i pozdrawiam- wt wrz 16, 2008 11:56 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: nieszczęsny podłokietnik w xlt
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 17456
Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt
witam dziękuje i oczywiście zamówię
adres wysyłam na emaila proszę jeszcze jezeli jest możliwość wysłać te śrubeczki do przykręcenia pozdrawiam
- pn wrz 15, 2008 10:01 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: nieszczęsny podłokietnik w xlt
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 17456
nieszczęsny podłokietnik w xlt
witam jak w temacie (złamał sie
)prosze o info jaki to jest koszt podobno jest drogi ale chciałem się dowiedzieć jak drogi z góry dziękuje